Duyuru

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Bu Haftanın En Çok Hasılat Yapan Filmleri

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sanat kategorisinde makaleci tarafından oluşturulan Bu Haftanın En Çok Hasılat Yapan Filmleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 54 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sanat
Konu Başlığı Bu Haftanın En Çok Hasılat Yapan Filmleri
Konbuyu başlatan makaleci
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan makaleci
makaleci

makaleci

Özel Üye
Mesajlar
43,873
Tepkime puanı
3
Puanları
38
Yaş
32
Corona Virüs Nedir ?

Spider-Man: Haneden Uzakta, vizyona girdikten iki hafta sonra da gişe listelerinin tepesini kimseye kaptırmadı. Bu haftanın grafiği, birinci bakışta geçen haftanın grafiğine çok benziyor ve Spider-Man listenin başında nokta alıyor. Sinema, cuma günü yaklaşık olarak 13,37 milyon dolar kazandı. Sinemanın hafta sonu 45,3 milyon dolar kazanarak vizyona girdiği haftanın sonundan %50’lik bir düşüş göstermesi bekleniyor. Bu istatistiklere nazaran Spider-Man: Konuttan Uzakta, evvelki sinema Konuta Dönüş'ten daha istikrarlı bir grafik çiziyor. Sinemanın ABD'deki geliri, 274 milyon dolar ve yerküre çapındaki gelir de 847 milyon doların üstüne çıkmış durumda.


Tom Holland, Spider-Man: Haneden Uzakta sinemasıyla birlikte Peter Parker’ı canlandırmaya devam ediyor. Parker, arkadaşları Ned, MJ ve sınıfın geri kalanıyla birlikte Avrupa’ya bir mektep gezisine gidiyor. Nick Fury, Spider-Man’i Mysterio ile birlikte çalışması için hizmete çağırdığı vakitse gezi, tatil olmaktan çıkıp iş gezisine dönüşüyor. Sinemanın fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Uzun vakit oldu fakat biz yeniden de uyarmış olalım, Avengers: Endgame’i izlememiş olanlar için fragman yüklü ölçüde spoiler içeriyor.

Gişe listelerinde geçen haftayı tekrar eden öbür bir imalatsa 2. sırayı alan Oyuncak Hikayesi 4 oldu. Cuma günü iddiası olarak 6,25 milyon dolar kazanan imalat, Kuzey Amerika’da vizyona girişinin dördüncü haftasında 20 milyon dolar gelir elde etmeyi başararak mahallî gelirini 346 milyon dolara yükseltti. Sinemanın yerküre çapında geliriyse 670 milyon doların üzerine çıktı.

Bu hafta ahir açılış haftasını en yüksek gelirle kapayan sinemaysa Crawl oldu. Sinema, fırtına hasebiyle felakete sürüklenen Florida’yı basan timsahları bahis alıyor. Imalat, cuma günü 4,3 milyon dolar kazandırarak birinci hafta ahir 11,5 milyon dolar elde etmiş oldu. Sinema için harcanan bütçe ise 13,5 milyon dolar.

Dave Bautista ve Kumail Nanjiani’nin güldürü sineması Stuber ise dördüncü sırada konum alıyor. Disney’in 6 sene sonra piyasaya sürdüğü birinci 18 yaş ve üstü olan sinema, cuma günü 3 milyon dolar kazanarak hafta sonu elde ettiği geliri 8 milyon dolara yükseltti.

Bu hafta yayınlanan listenin geri kalanı sırasıyla şu biçimde:
  • Yesterday
  • Aladdin
  • Anabelle Comes Home
  • Midsomnar
  • The Secret Life of Pets 2
  • Avengers: Endgame
 

Yazar: makaleci
Article Title: Bu Haftanın En Çok Hasılat Yapan Filmleri
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
Benzer konular Forum Tarih
Y Araba Arızaları 0 32
Y Güncel Bilgiler 0 34
Y Sağlıklı Yaşam 0 52
urgot Gebelik belirtileri 0 46
urgot Gebelik belirtileri 0 35
urgot Sağlıklı Yaşam 0 58
urgot Sağlıklı Yaşam 0 46
urgot Bunları biliyormusunuz 0 45
urgot Kripto Para Bölümü 0 30
T Site Tanıtım 0 57
T Site Tanıtım 0 54
T Site Tanıtım 0 47
urgot Webmaster Genel 0 56
urgot Güncel Bilgiler 0 50
T Site Tanıtım 0 47
urgot Bunları biliyormusunuz 0 58
urgot Bunları biliyormusunuz 0 58
Z Türkiyem 0 84
Y Yaşam 0 51
Y Yaşam 0 42
Y Yaşam 0 42
Y Yaşam 0 35
Y Yaşam 0 43
Y Yaşam 0 34
Y Yaşam 0 40
Y Yaşam 0 33
Y Oyun 0 27
Y Yaşam 0 39
makaleci Oyun 0 49
yaprak0135 Konu Dışı 0 29

Benzer konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst