Son Konu

Metin Akpınar büyük R! "Çok özür diliyorum"

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
metin_akpinar_geri_adim_atti_cem_yilmazdan_ve_sevenlerinden_1638008025_9348.jpg

Metin Akpınar, katıldığı bir televizyon programında Cem Yılmaz hakkında söyledikleri için özür diledi. Akpınar, "Daha çok reklamdaki tiplemelerini özensiz bulduğumu söylemek istedim. Öğretmenliğin dozunu kaçırdımsa Cem’den ve sevenlerinden çok özür diliyorum" tabirlerini kullandı.

Oyuncu Metin Akpınar, geçtiğimiz günler katıldığı bir televizyon programında komedyen Cem Yılmaz'ı tenkit yağmuruna tutmuştu. Programda sunucu Candaş Tolga Işık’ın "Yeni kuşak mizahı nasıl buluyorsunuz?" sorusunu cevaplayan Akpınar, şu tabirleri kullanmıştı.

"Zeki çok tahminen lakin âlâ konuşan yok. Cem Yılmaz da dahil. Çok beğeniyorum. Çok zeki çocuk, kusursuz işler yapıyor. Lakin aktör kumaşı zayıf. Olmak zorunda değil. Stand up da aktörlük gerekmiyor. Fakat yeterli konuşmak, tonlama da daha büyük muvaffakiyetler bekliyor insan"

"ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM!"

Metin Akpınar'ın "Aktör kumaşı" zayıf olarak nitelendirdiği Cem Yılmaz ise Twitter üzerinden Akpınar'a karşılık vermişti. Yaşanan olayların akabinde usta sanatçı Metin Akpınar, Cem Yılmaz'dan özür diledi.

80 yaşındaki ünlü isim, "Stand-up hakkında konuşurken Cem’in oyunculuğu ile ilgili bir şeyler söyledim. Bir tweet atmış orada biraz gönül koymuş. Bu da beni çok üzdü. Kimsenin üzülmesini, kırılmasını aslında istemem, Cem’in kırılmasını hiç istemem. Sevdiğim, beni güldüren bir arkadaş. Âlâ de bir komedyen. Anlatmak istediğim yalnızca kompozisyonlara biraz daha itina göstermesi. Kara Güldürü tiplemesi mesela harikaydı. Daha çok reklamdaki tiplemelerini özensiz bulduğumu söylemek istedim. Öğretmenliğin dozunu kaçırdıysam Cem’den ve sevenlerinden çok özür diliyorum" formunda konuştu.

Üst Alt