Son Konu

Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan'ın yeniden evlenecekleri iddia edildi!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
bes_yillik_evliligini_bitiren_serdar_ortac_bosanmalarin_suyu_cikti_1568614568_9816.jpg

5 yıldır evli olduğu Chloe Loughnan'dan boşanan ünlü sanatçı Serdar Ortaç'ın, eski eşi Chloe Loughnan'dan 2. bir şans isteyip evlilik teklifinde bulunduğu iddia edildi.

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Ortaç'ın 5 yıl evli kalıp kısa bir süre önce ayrıldığı İrlandalı eşi Chloe Loughnan ile yeniden bir yuva kurmak istediği belirtildi.

İddiaya göre; Ortaç, 3 hafta önce Loughnan ile buluştu ve o'na evlenme teklifinde bulundu. Loughnan ise bu teklife sıcak baktı.

INSTAGRAM'I KAPATTI

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, Instagram hesabını kapatacağını söyledi. Herkesi takipten çıkaran Ortaç, 'Instagram'ı kapatıyorum. Bütün takipçilerimi siliyorum biraz rahat kalıp yeni şarkılar yapacağım.' açıklamasında bulundu.

YENİDEN NİKAH MASASINDA

5 yıllık evliliğini bitiren sanatçı Serdar Ortaç, yeniden evlenmeye hazırlanıyor. Haberi, konseri sırasında veren Serdar Ortaç, “O kadar iyiyim ki, yakında karşınıza sürpriz bir gelin adayı ile çıkacağım. Kendisi şu an burada, salonda. Fakat kim olduğunu şimdilik açıklamam. O kendini biliyor.” açıklamasında bulundu.

'1 MİLYON TL TAZMİNAT'

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç'ın, anlaşmalı olarak boşandığı eski eşi Chloe Loughnan'a ödeyeceği tazminat ücreti belli oldu. Ortaç, İrlandalı Loughnan'a tam 1 Milyon TL tazminat ödeyecek. Ortaç, tazminatını taksitle ödeyecek.

"BOŞANMA VAKALARININ SUYU ÇIKTI"

Şarkıcı Serdar Ortaç, İrlandalı eşi Chloe Loughnan'dan anlaşmalı olarak boşanmıştı. Eşini çok sevmesine rağmen ayrıldığını belirten Ortaç, 'Pişman mısınız?' sorusuna, çok konuşulacak şu açıklamayı yapmıştı:

''Boşanma vakalarının, suyu çıktı ve tadı kaçtı. Çok fazla var, çocuk oyuncağı değil bu... Ben tabii ki birlikte ölmek ve yaşlanmak isterdim ama olmadı. Kendimi örnek vermiyorum, genel bakıyorum. Eski hanımla evlendiğim için asla pişman değilim. Yaşadığım sekiz senenin her dakikası helali hoş olsun.”

CHLOE LOUGHNAN TÜRKİYE'DE KALMAK İSTİYOR

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ile olan evliliği sayesinde Türkiye'de tanınan İrlandalı model Chloe Loughnan, 5 yıllık evliliğinin bitiminin ardından iş anlamında zorluk çekmeye başladı.

Türkiye'de kalmak isteyen Loughnan, kendisine boşandıktan sonra gelen dizi, reklam filmi gibi teklifleri, çalışma izni olmaması sebebiyle reddetmek zorunda kaldı. Loughnan'ın Türkiye'de kalıp çalışabilmesi için ya yeniden evlenmesi ya da bir ajansa kaydolması gerekiyor.

ORTAÇ SOYADINI TAMAMEN SİLDİ

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ile olan 5 yıllık evliliğini tek celsede bitiren İrlandalı Chloe Loughnan, sosyal medyada ilk adımı atan isim oldu. Loughnan, Instagram hesabından Ortaç soyadını kaldırdı.

UxDYE_1566888454_5448.jpg

'ÇOCUK YOK AMA ÇOCUK OLSAYDI ÜZÜLÜRDÜM'

Serdar Ortaç'ın annesi Nesrin Ortaç da durumla ilgili yorum yapmıştı. Anne Ortaç, "Tabii ki üzüntülüyüm ama oğluma destek olmalıyım. İkisi içinde hayırlısı olsun. Çocuk yok ama çocuk olsaydı daha çok üzülürdüm. Chloe çok saygılı bir kızdı, ben hiçbir kötülüğünü görmedim. Ben özel hayatına pek karışmam, Serdar'ın beğendiği kız her zaman başımın tacıdır." demişti.

HKpEc_1566800809_1409.jpg

NE OLMUŞTU?

Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan, 5 yıllık evliliklerini, Beykoz Adliyesi'nde görülen davada 5 dakika içerisinde sonuçlandırmışlardı. Dava, “Evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı” gerekçesiyle açılmıştı. 

4bfp7_1565164338_0075.jpg

Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan hakkında çıkan, 'Serdar Ortaç'tan 20 milyon liralık villayı istedi' şeklinde çıkan haberler hakkında Instagram hesabından açıklama yapmıştı. Ortaç, çıkan haberlerin doğru olmadığını belirtmişti.

İŞTE O PAYLAŞIM;

KCUGf_1565616050_7056.jpg

Çift ilk açıklamalarını, adliye önünden yapmışlardı. 

İŞTE İLK AÇIKLAMA;

İrlandalı Chloe Loughnan, tek celsede boşandığı eşi Serdar Ortaç ile evleri ayırdı. Loughnan, memleketi olan İrlanda'ya geri dönüş yapmıştı.

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Üst Alt