Son Konu

Sıcak Gelişme: Popüler Türk Bitcoin Borsası, 5 Altcoin’i Delist Ediyor!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
shutterstock_1265319334-scaled-1.jpg

Türkiye’nin popüler Bitcoin ve kripto para borsalarından biri olan Bitexen, 5 altcoin projesini delist edeceğini duyurdu. Borsa bu kapsamda “Monero, Dash, Verge, Zcash ve Beam” işlemlerini 10 Nisan itibarıyla sonlandırıyor.

Türk Bitcoin borsası 5 altcoin projesini delist ediyor!

Türk Bitcoin ve kripto para borsası Bitexen, 5 altcoin projesini delist edeceğini açıkladı. Borsa bu kapsamda, 5 gizlilik odaklı kripto para projesini 10 Nisan itibarıyla platformundan kaldırıyor. Bitexen resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Değerli Kullanıcılarımız, Bitexen; MONERO (XMR), DASH (DASH), VERGE (XVG), ZCASH (ZEC), BEAM (BEAM) dijital varlıklarının işlem çiftlerini kapatacaktır.  İlgili dijital varlıklar için alım-satım işlemleri ve çekim işlemleri 10 Nisan 23.59‘da kapatılacaktır. İlgili dijital varlıklar için yatırma işlemleri 5 Nisan 23.59’da kapatılacaktır. Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip dijital para alım satım platformu Bitexen, gelişmeye ve güncel kalmaya devam ediyor.

Bitexen’in açıklamasına bakıldığında, Monero (XMR), Dash (DASH), Verge (XVG), Zcash (ZEC) ve BEAM (BEAM) için alım-satım ve çekim işlemlerinin 10 Nisan günü 23:59’da kapanacağı belirtiliyor.

Üst Alt