Son Konu

Serap Paköz'ün yıllar sonraki hali!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
serap_pakoz_benim_neyim_eksik_ki_diyerek_sargili_yuzunu_paylasti_1625385875_0902.jpg

Ünlü sunucu Serap Paköz, toplumsal medya hesabından Seda Sayan'ın hekimine "Fransız askısı" süreci yaptırmıştı. Paköz, estetik sonrası son halini toplumsal medya hesabından paylaştı. İşte Serap Paköz'ün yıllar içindeki değişimi...

TV 8 ekranlarında Gerçeğin Peşinde programıyla izleyici karşısına çıkan ünlü sunucu Serap Paköz'ün yıllar içindeki değişimi herkesi şaşırttı. Gündüz jenerasyonu programlarıyla karşımıza çıkan Paköz'ün yıllar içindeki değişimi...

serap paközün yıllar içindeki değişimi

Sunucu Serap Paköz'ün geçmiş yıllarda TRT'den KANAL D Ana Haber'e geçişi mecmua kapağından duyurulmuştu..

Son devirde yaptırdığı estetikle gündemde yer alan Seda Sayan'dan sonra bir yenisi daha eklendi. Kısa bir mühlet evvel operasyondan çıktığını belirten Serap Paköz, süreç yaptırdıktan sonra son halini toplumsal medya hesabında paylaşmayı ihmal etmedi.

serap paközün estetikli son hali

Paköz, evvelki gün Akmerkez’de görüntülendi. Alışveriş yapan sunucu, ayaküstü soruları yanıtladı. Paköz, "Göz önündeki bayanlar yıllardır estetik yaptırıyor, artık haber bedelini yitirdi. Ben bunu yaptırıp, bir de toplumsal medyadan paylaşınca çok konuşulur oldum" dedi.

serap paközden estetik açıklaması

Ünlü sunucu, "Kesip biçme, cerrahi bir süreç yaptırmadım. Fransız Askısı'nı Seda Sayan’dan duydum ve kendisini aradım. Birinci başta çok reaksiyon aldım, ne de olsa bir şeyler bozuluyor, şişlikler oluyor" sözlerini kullandı.

Seda Sayan'ın kendisi için ortaya girdiğini ve hekimine telefon ettiğini lisana getiren sunucu, paylaşımının altına şu notu düştü:

"Benim neyim eksik ki... Biraz toparladı Cem beni. Fransız askı yaptı. Daha 1 saat oldu… Çok şiş... Siz bir de 1 hafta sonra görün. Ellerine sıhhat Cem'ciğim… Sana çok güveniyorum ve dost olarak da bayılıyorum... Sevgili Seda Sayan Miami'den aradı Cem'i... Teşekkür ederim Sedoşum..."

serap paköz estetik

YENİ HALİMİ HEYECANLA BEKLİYORUM

"Paköz, geçtiğimiz günlerde yaptırdığı estetik sürecinin akabinde Nişantaşı'nda görüntülendi. Aracın içinde objektiflere takılan sunucu, bir de açıklama yaptı.

serap paköz estetikli halini paylaştı

Paköz, "Doktorumdan çıktım. Bir kaç gün sonra yeni halime kavuşacağım. Yeni halimi heyecanla bekliyorum. Kendimle barışık olan bir insanım" dedi.

Ünlü sunucunun paylaşımı, kısa mühlet içinde toplumsal medyada büyük ilgi görerek gündem oldu. Takipçileri, Paköz'e "Ne gerek vardı?", "Herkes birbirine benzemeye başladı" yorumlarında bulundu.

serap paköz isyan etti

Toplumsal medya hesabından operasyonun ayrıntılarını paylaşıp hekimine teşekkür eden Paköz'e takipçileri 'Estetiğin bile reklamını yapıyorsunuz. Hayatınız beleş' formunda yorum yaptı.

"KİTABIMDA YAZMAZ"

Gelen berbat bildiriler karşısında sessiz kalmayan ünlü sunucu, ‘Ben; "Kızım, personelin alnının teri kurumadan, parasını ödeyeceksin" diyen bir babanın kızıyım. Bu öğretiyle büyüdüm. "Beleşçilik" kitabımda yazmadı, yazmaz da... Merak edenler için faturamı da koyabilirim fakat o görgüsüzlük de bana nazaran değil. Sevgilerimle!’ kelamlarıyla isyan etti.

SON HALİNİ PAYLAŞTI

Ünlü sunucu son halini takipçileriyle paylaştı. Serap Paköz bu fotoğrafına "Photoshopsuz" notunu düştü.

serap paköz son hali

Sefa Doğanay 'da Paköz'ün yaptırdığı estetik üzerine ti'ye aldı. Doğanay toplumsal medya hesabı üzerinden 'Fransız askılarımla Gerçeğin Peşindeyim Bi ben eksiktim' kelamlarıyla paylaştı.

sefa doğanay serap paköz taklidi

Doğanay'ın yaptığı paylaşımın altına daha evvel Fransız askısı estetiğini yapan Seda Sayan'da yorum yaparak katıldı. Sayan 'oğlum sen delisin' yorumunda bulundu.

Üst Alt