Son Konu

Kavak Yellerinin Efe'si Dağhan Külegeç diziden neden ayrıldı

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
23
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Kavak Yellerinin Efe'si Dağhan Külegeç diziden neden ayrıldı kavak yelleri efe neden ayrıldı dağhan külegeç neden diziden ayrıldı kavak yelleri efe öldü dağhan külegeç diziden öldü Bence diziyi Efe (Dağhan Külegeç) götürüyorduEfe diziden ayrıldıktan sonra yeniden yanı başarıyı sağlarmı bilemiyorumkavakyellerininefesidaghankulegecdizidennedenayrildi5c4e9a641714dgifalt :tik: :tik: :tik: 1548655198 1548655198 kavakyellerininefesidaghankulegecdizidennedenayrildi5c4e9a641b554kavakyellerininefesidaghankulegecdizidennedenayrildi5c4e9a641b554 kavakyellerininefesidaghankulegecdizidennedenayrildi5c4e9a641b554 DAĞHAN KÜLEGEÇ'İN SÖZLERİ, KAVAK YELLERİ SEVENLERİN KAFALARINI KARIŞTIRDI Kavak Yelleri'nde Efe rolünde oynayan Dağhan Külegeç, geçen sezonun son bölümünde denize uçan arabadaki kişilerden diziye devam etmeyen tek oyuncu olmuştu Külegeç'in sette yaşanan bir tartışmadan sonra senaryonun bu şekilde geliştirildiği söylenirken, bir başka açıklamada ise Dağhan Külegeç'in uzun süredir sette memnuniyetsiz olduğu ve terketmek istediği böylece de senaryoda değişim yapıldığı söylenmişti Dağhan Külegeç, atv'de annesi Ayşe Erbulak ve Erbulak ailesinin kendisini gibi oyuncu olan diğer fertleri Mutluluk ve Füsun Erbulak ile davetli olduğu Berna Laçin'in programında yaptığı yorumlama ile kafaları daha da karıştırdı Bu sezon herhangi bir işte yer almayan Külegeç, Laçin'in dizilerde oynayıp oynamayacağıyla ilgili sorusuna Dizi hoş iş, niye devam etmeyeyimdedi Külegeç sonradan, Kavak Yelleri'nden de terketmek istemezdim fakat böylece elde etmek zorunda oldu Yoksa gül gibi işim var, severek yapıyorum Ama istemezdim yani devam etmek isterdimaçıklamasını yaptı Genç oyuncunun bu imalı açıklaması üzerine Berna Laçin'in Kendin ayrıldın Güya bunu attılarşeklinde bir yorum yapınca Dağhan Külegeç'in yanıtı ise şöyle oldu: Komik yok mi? Çok acayip bir koşul Neyse hadi Yeni işlere bakacağız işte Yeni yeni bir şeyler Oyunculuk hoş, eğlenceli  

Üst Alt