Son Konu

Su Altı Avcıları, Gölün Altında Çalışan Bir iPhone X Buldu

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
su-alti-avcilari-800-pound-degerinde-calisan-bir-iphone-x-buldu-1565628174.jpg

ABD’deki Long Eaton gölünün derinliklerinde değerli eşya avı yapan profesyonel bir dalış ekibi, 800 pound değerinde çalışan bir iPhone X buldu. Anthony Hanstock, annesi Shell Palmer ve babası Warren Palmer ile birlikte dalış yaptığı sırada bulduğu iPhone X’in 2 gün boyunca suyun altında kaldığını teyit etti.

Telefona ilk erişim sağlayan Hanstock, “Telefonu aldım ve açtım. Ekranı parladı ve ‘Büyükbaba’dan cevapsız arama gözüktü” şeklinde durumu ifade etti ve şöyle devam etti: “Telefon açıldığında resmen suyun altında çığlık attım. Telefon bir süredir suyun altında olmasına rağmen hâlâ çalışır vaziyetteydi ve bu çok şaşırtıcıydı.”

Bulunan iPhone X, sahibine ulaştırıldı:

0_JAJ_TEM_090819Divers_001JPG.jpg

Telefon, gölde çalışan Brad Beech isimli bir işçiye aitti. Hanstock, telefonu Beech’e teslim ettiklerinde Beech’in onlara minnettar olduğunu ve onu 800 poundluk bir zarardan kurtardıklarını belirtti.

The Underwater Hunters isimli YouTube kanalına sahip olan profesyonel dalışçıların 600’den fazla abonesi bulunuyor ve aksiyon kamerasıyla çektikleri görüntüleri izleyicilerle paylaşıyorlar.

The Underwater Hunters'ın gölde iPhone X bulduğu videosu:

Üst Alt