Son Konu

Şanlıurfalı Mehmet Badıllı Milyoner'e damga vurdu! 'Babasına kız isteyen tekim herhalde'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
sanliurfali_mehmet_badilli_milyonere_damga_vurdu_babasina_kiz_isteyen_tekim_herhalde_1640677584_9606.jpg

ATV ekranlarının fenomen müsabakası Kim Milyoner Olmak İster, her hafta yeni kısımlarıyla izleyenleri ekran başına topluyor. Hem eğlendiren hem de bilgilendiren müsabakanın son kısmında yarışan Mehmet Badıllı babası İsmail Badıllı'nın evlilik kıssalarına dair komik anıları anlatınca seyirciler kahkahalara boğuldu.

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ekranlara gelen fenomen bilgi yarışı Kim Milyoner Olmak İster'in yeni kısmında yarışan Şanlıurfalı şarkıcı Mehmet Badıllı,  geceye damga vurdu. 30 BİN TL'lik soruya kadar yükselen yarışmacı Kenan İmirzalıoğlu'nun ailesine dair sorular sorması üzerine anlattıklarıyla izleyenleri hem güldürdü hem de ağlattı. 

Ağabeyi ölene kadar İstanbul’da 21 yıl sahne aldığını söyleyen Badıllı, müziğe 16-17 yıl kadar orta verdiğini tabir etti. Eşinin, ısrarıyla programa katıldığını söz eden yarışmacı "Bu da benim için fırsat oldu, dönüm noktam oldu. Müziğe tekrar başladım. Şanlıurfa'ya yerleştim, şu an ufak bir dürümcü dükkânım var. Günde on ekmek satıyorum. Üçünü huduttan ben yiyorum, ikisini komşuya veriyorum beşini de satıyorum. İnşallah, sahnelere bomba üzere yapıtlarla döneceğim" halinde konuştu.

"BABASINA KIZ İSTEYEN TEKİM HERHALDE"

Babasının daha evvel 6 kere evlendiğini lisana getiren Badıllı, şöyle konuştu:

"Annem merhum olunca, babam tekrar evlendi. Lakin evlendiği bir sene sonra ölüyordu. Beşi öldü, altıncıyı istemeye ben gittim. 'Baba, sende bir iksir mi var ne var çözemedim bir yıldan fazlası olmuyor' dedim. O kadar çok konuta gitmişiz ki birebir meskene iki kere gitmişiz, haberimiz yok. Kızın annesi, 'bunlar on beş gün evvel tekrar gelmişti artık niçin geldi' diyor. Bende 'baba biz bu konuta gelmiştik' diyorum. Sonra birkaç meskene daha gittik bir daha evlendi. O annemde merhum oldu. Artık 7'inci kere evlenmek istiyor. Oğluna kız isteyen çokta babasına kız isteyen tekim herhalde. Sizlere de selamları var isot gönderdi. Biz, İsmail Badıllı ve oğulları diye, 4 kardeşimle birlikte bir albüm yaptık. Merhum Muzaffer Badıllı kardeşimde vardı. Dünyada bir ilk"

Üst Alt