Latest Thread

Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bursa Antalya arasi kac saat otobüsle?

moderatör

Yönetici
Mesajlar
1,973
Tepkime puanı
1
Puanları
6
Yaş
33

Antalya’dan Bursa kaç saat sürüyor?​

Antalya Bursa Otobüs Yolculuğu Kaç Saat Sürüyor? Antalya Bursa arası otobüs yolculuğu süresi güzergâha ve mola sayısına göre farklılık gösterse de yaklaşık olarak 8 saat 15 dakika ile 10 saat aralığındadır.

Bursa Antalya arası kaç şehir var?​

Bursa ile Antalya arasındaki mesafe karayoluyla 544 kilometre. Yol yaklaşık olarak 6 saat ve 42 dakika zaman alır ve Kütahya, Burdur, Demetevler, Erdoğan, adı ?, Bozüyük ve İnönü üzerinden geçer….Bursa ile Antalya arasındaki mesafe.

Hava yoluyla en kısa mesafe391 km ✈️
Yakıt miktarı43,5 L
Yakıt fiyatı279,8 TRY

Bursa Antalya kaç tl yakar?​

BURSA ile ANTALYA arası mesafenin dizel bir araçla maliyeti ortalama 193,79 TL olacaktır. BURSA ile ANTALYA arası mesafenin benzinli bir araçla maliyeti ortalama 308,28 TL olacaktır.

Bursa Antalya ucak ile kac saat?​

BursaAntalya arası uçakla 580 dakika sürüyor.

Bursa Antalya araçla kaç saat?​

İki şehir arasındaki seyahat süresi 9 saat civarında tamamlanmaktadır.

Antalyaya giderken hangi şehirlerden geçilir?​

Antalya'ya kara yoluyla ulaşım: Antalya, Türkiye'nin dört bir yanı ile yüksek standartta kara yolu bağlantısına sahip. İzmir'den Antalya'ya gitmek için İzmir-Aydın Otoyolu'nu kullanarak, Denizli, Acıpayam, Korkuteli rotasını izlemek gerekiyor.

Antalya Bursa arası kaç kilometredir?​

BursaAntalya arası karayolu ile 543 km'dir.

Ortalama bir araç 100 km’de kaç litre yakar?​

Deponuzun kapasitesini, katettiğiniz kilometreye bölüp 100 ile çarptığınız zaman 100 kilometrede ortalama yakıt tüketimi verisine ulaşmış olursunuz. Örneğin aracınızın 50 litrelik deposu varsa ve depoyu tam doldurup 700 kilometre yol katettiyseniz aracınızın 100 kilometrede ortalama 7,1 litre yakıt tüketiyor demektir.
 
Üst Alt
Reklam Engelleme Yasaktır

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler