Son Konu

Acun Ilıcalı: Exxen, 1 Ayda 1 Milyon Üye Sayısına Ulaşacak

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
acun-ilicali-exxen-1-ayda-1-milyon-uye-sayisina-ulasacak-1614178522.jpg

Yola “Komedi Dükkanı” olarak başlayan lakin yıllar içerisinde güncellenen formatıyla “Tolgshow” olarak Exxen’de yayın hayatına devam eden tanınan güldürü programı ile gönüllerde taht kuran Tolga Çevik ve programın “yönetmeni” Fırat Parlak, geçtiğimiz gün Candaş Tolga Işık'ın Az Evvel Konuştum programına konuk oldular.

Program devam ederken Exxen’in kurucusu olan Acun Ilıcalı da telefon kontağı ile iştirakte bulundu ve Exxen’in geleceği ile ilgili dikkat alımlı açıklamalarda bulundu. “Bir hayalle yola çıktık. Şimdiye kadar ki bütün işlerimizde tıpkı şeyi yaptık. Hayal kurduk, peşinden gittik.” diyen Ilıcalı, kelamlarına şu biçimde devam etti:

“Bu sefer ki hayalimizde çok düzgün gidiyor. Ve bizi çok keyifli ediyor. Allah müsaade verirse, 1 ay içinde 1 milyon üye sayısına ulaşacağımızı düşünüyorum. Bunda Tolga kardeşimin çok büyük emeği var. Hoş kalbiyle bize inandı. Hayalimize ortak oldu.”

"Exxen'in lokomotifi komedi"

0a45fabd287bc27534ef07e033db8a06a137a5f0.jpeg

Güldürünün televizyon dünyasında ikinci plana atılmasının kendisine ilham olduğunu belirten Ilıcalı, “Hayal ettiğim üzere cümbüş dolu bir platformun sahibiyim şu anda. Ve her seyrettiğimde memnun olmamı sağlayan birileri de Tolga ve Fırat. Bizim konsantrasyonumuz birinci planda güldürü.

Başka kanallarda güldürünün geride kalması beni bu manada kamçıladı. Çok değerli yıldızlarla güldürü olayın girdik. Exxen'in bu manada en kıymetli lokomotifi güldürü. Zira insanların gülmeye gereksinimi var. Tolga, Hasan Can ve artık de İbrahim Büyükak geliyor. Biz mega yıldızlarla yola çıktık” halinde konuştu.

Üst Alt