Son Konu

Acun Ilıcalı 'Bırakırsan sevinirim' demişti... Survivor Çağrı Atakan kararını açıkladı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
survivor_2021e_veda_eden_yarismaci_belli_oldu_1612941520_7807.jpg

Murat Ceylan'ın üzerine yürümesinin akabinde Acun Ilıcalı'dan 'Survivor'dan ayrılırsan keyifli olacağım' kelamları ile reaksiyon gösterdiği Survivor 2021 Ünlüler ekibinde yarışan Davet Atakan, kararını verdiğini açıkladı.
HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN
Acun Ilıcalı'nın sunduğu TV8'de ekrana getirilen Survivor 2021 Ünlüler-Gönülüler yarışının 45. yeni kısım fragmanı izleyici ile buluştu. Tansiyonun hiç düşmediği Survivor'da Barış için acil durum kurulu gerçekleştirildi.

Gönüllüler grubundan bir isimle geçtiğimiz hafta oyun esnasında tartışan Davet Atakan kendisini uyaran Murat Ceylan'a 'Ne kâfi? Sana ne?' üzerine yürümesinin akabinde Acun Ilıcalı olaya dahil oldu. Tansiyonun arttığı Survivor'da Acun Ilıcalı, Davet'e sert çıkmıştı.Acun Ilıcalı, 5 mükafattan men cezası verdiği Davet'e "Şimdi Survivor'dan ayrıldığını açıklarsan memnun olurum. Kararını çabucak ver" demişti. Barış için toplanan acil durum kurulunda kelam hakkı alan Survivor Davet, kararını verdiğini açıkladı.

Davet, "Kararımı verdim. 'Buradan gitmen beni keyifli eder' dediğinizde boğazım düğümlendi ve konuşamadım. Bana iki yol sundunuz. Ya gururlu bir insan olarak buradan gideceğim. Ya da gururumu bir kenara bırakıp burada kalacağım" sözlerini kullanırken gözyaşlarına boğuldu.

Oyun sonrası gönüllülerin sevinmesi ünlüler ekibinden Gonca'yı rahatsız etti ve reaksiyon gösterdi. Ayşe’nin özür dilemesi sonrasında Steven “Niye özür diliyorsun?” dedikten sonra sonlar güzelce gerildi. Denetimden çıkan Davet “Steven da çok pişkin” diyerek Gönüllüler grubunda yarışmacıların üzerine yürüdü. Davet'i öbür yarışmacılar güç tutarken, Murat Ceylan'a da sonlanan yarışmacı Murat Ceylan’a “Ne kâfi? Sana ne?" diye reaksiyon gösterdi.

Yaşanan olayların akabinde Acun Ilıcalı kurulda açıklamalarda bulundu.

Ilıcalı şunları söyledi; "Murat Ceylan'a yapılan hakareti kendime yapılmış sayarım. Yaptığın hareketi kabul etmiyoruz. Bizi temsil eden birine yapılan hareket benim açımdan kabul edilir değil. İmgeleri 3 defa seyrettim. Sana yapacağımız yaptırımı söylüyorum; Bizim bu husus ile ilgili kararımız şöyle; Sen bundan sonrası beş mükafattan yararlanmayacaksın. Bu beş mükafattan yararlanmamak Survivor kaidelerinde çok sıkıntı durum. Kafanda şunları da değerlendirmeni istiyorum. Ben bu sebepten seni yarıştan elemem. Ancak şuan müsabakayı bırakıyorum dersen de memnun olurum."

ELENEN İSİM AŞİKÂR OLDU!

Survivor Davet'in sunucu Murat Ceylan'la yaşadığı gerginliğin damgasını vurduğu eleme kurulunda Acun Ilıcalı'nın Noter onayıyla açıkladığı 9. Hafta SMS oylaması sonuçlarına nazaran en az SMS oyuna sahip olarak bu hafta adaya veda eden isim Hikaye Uysal oldu.

SURVİVOR 2021 TAKIMINDA KİMLER VAR?

Merakla beklenen Survivor 2021 Ünlüler takımı şöyle:

Survivor 2021 takımı yer alacak Ünlüler ve Gönüllüler açıklandı.

- Melis Sezer

- Barış Özbek

- Davet Atakan

- Merve Aydın

- Hayrettin

- İsmail Balaban

- Batuhan Karacakaya

- Hikaye Çelik

- Cemal Hünal

- Meryem Kasap

Merakla beklenen Survivor 2021 Gönüllüler kadrosu şöyle:

- Sancakay Ilım Morgül