Son Konu

Hazal Kaya 'nın Kiloları !

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
23
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Hazal Kaya 'nın Kiloları ! Bu konu; hazal kayanın kiloları hakkında bilgiler vermektedir Sevgili melekler, Hazal Kaya geçtiğimiz hafta Behzat Ç dizisinde konuk oyuncu olarak rol aldı Kaya 'nın aldığı kilolarsa gözlerden kaçmadı Bunun haberdar olduğunu söyleyen başarılı oyuncu bakın Starlife kameralarına neler söyledi 1548630222 1548630222 hazalkayaninkilolari5c4e38d2c17f6hazalkayaninkilolari5c4e38d2c17f6 hazalkayaninkilolari5c4e38d2c17f6 Meşhur oyuncu Hazal Kaya dün Karaköy´de bir mekan çıkışı Star Tv Süper Starlife kameraları tarafından görüntülendi Son Yaz Balkanlar dizisi erken final yapan Hazal Kaya uzun süre ortalıkta görünmedi Geçen hafta Behzat Ç´ye davetli oyuncu olarak giren hoş oyuncunun aldığı kilolar gözlerden kaçmadı Konu hakkında açıklama yapan Hazal Kaya 'Behzat Ç'ye sadece bir birim konuk oyuncu olarak dahil oldum çok pozitif kilo aldığım da doğrudur' dedi 'KİLO ALDIM EVET' Bunalımda olduğu için kilo aldığı söylenen Hazal Kaya Moralim gayet uygun yalnızca ekranlarda olmadığım için sıcacık bakımlı yiyebileceğimi düşünmüştüm Behzat Ç'den öneri gelince bu haberlerin çıkacağını göze alarak oynadımdedi 'DİZİYİ İZLEMİYORUM' Yanındaki beyfendinin liseden arkadaşı olduğunu söyleyen Hazal Kaya Daha önce de sevgilim olarak yazdınız, fakat sadece arkadaşızdedi Emir'in Yolu dizisi hakkında sorulan sorulara cevap vermeyen Hazal Kaya 'Diziyi izlemiyorum bu soruların muhattabı ben değilim' dedi  

Üst Alt