Son Konu

Yusuf Güney'den Yeni Açıklama: Kırıldım

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
astral-seyahatle-uzaya-gittigini-soyleyen-yusuf-guney-ulkemin-insanlari-buna-hazir-degilmis-1620029178.jpg

Türkiye'de geçtiğimiz günlerde, çok değişik bir "Yusuf Güney" sorunu patlak verdi. Geçmiş yılların tanınan müzikçilerinden bir tanesi olan Güney, bir programda yaptığı açıklamalar ile gündeme oturmuş, açıkçası da biraz da ti'ye alınmıştı. Artık yeni bir açıklama daha yapan Güney, bu kere de kendisine yöneltilen tenkitlere adeta nefret kustu.

Yusuf Güney, yaptığı açıklamalarda astral seyahat yaparak uzaya gittiğini, Mars'ta bir göl ve Ay'ın karanlık yüzeyinde askeri bir tesis olduğunu sav etmişti. Ayrıyeten bir periyotların tanınan şarkıcısına nazaran NASA, birtakım gerçekleri saklıyor ve Yusuf Güney'in yıllar evvel lisana getirdiği şeyleri sonradan açıklıyordu. İşte bu hususla ilgili konuşan Güney, Türkiye'nin bu türlü bir şeye hazır olmadığını söylüyor.

Yusuf Güney: "İncindim..."

abc93cd1b9e1ea3aa07a4f6b73d3eae2b61b69ce.jpeg

Toplumsal medyada yapılan yorumları gördükçe üzüldüğünü söz eden müzikçi, "Genel kültür ve IQ düzeyi bu kadar mı düşük olur! Hiç mi metafizik duymadınız?" tabirlerini kullanarak kendisini eleştirenlere de reaksiyon gösterdi. Koca koca insanların kelamlarını çarpıttığını söyleyen Güney, bunların güzel olmadığını savundu. Söylediği şeylerin gerisinde olduğunu belirten Yusuf Güney, bu çeşit şeyleri söylemenin meczuplukla yaftalandığını fakat veli de mecnun de olmadığını beyan ediyor.

Yusuf Güney, yaptığı açıklamalarda herkesin astral seyahat yapabileceğini lakin bunun farkında olan kişi sayısının az olduğunu tabir ediyor. Bunun için önemli eğitimler alınması gerektiğinin altını çizen Güney, kendisinin de Peru'ya giderek 3 ay eğitim aldığını, bunun süreci kolaylaştırdığını söylüyor. Yakında farklı ülkelere giderek çok daha önemli eğitimler alacağının haberini de veren ünlü popçu, geldikten sonra da Türkiye'de gençleri eğiteceğini belirtiyor. Güney'e nazaran gençlerin manevi tarafı güçlenmez ise ülkece kafayı yiyeceğiz.

Üst Alt