Son Konu

TikTok Videosu Çeken Gençler MHP'nin İlçe Binasında Darp Edildi...

yasuo

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-9b62ce965b1b353a5190d3a09c851807a642c7b4.jpg

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde mobilya teslim etmeye gittikleri MHP İlçe Başkanlığ'nda Osman Baydemir ile ilgili görüntü çeken gençlere MHP ilçe binasında şiddet uygulayıp "Pişmanım" dedirttikleri görüldü. O anlar ise kameraya kayıt alındı.

Şanlıurfa'da şaşkınlık yaratan bir olay yaşandı. Argümana nazaran 2 genç mobilya siparişini teslim etmek için gittikleri Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Viranşehir İlçe Başkanlığı'nda Halkların Demokratik Partisi (HDP) Şanlıurfa eski Milletvekili Osman Baydemir'in sesine 'playback' yaptıkları bir TikTok videosu çekmişti.

İmgelerin toplumsal medyada paylaşılmasının akabinde olay isimli mercilere intikal etti.

Lakin MHP vilayet teşkilatı şikayetçi olmayınca 2 genç hür bırakıldı. Lakin MHP ilçe idaresinden birkaç isim gençlerin peşini bırakmadı.

Gençleri bulup tekme tokat parti binasında dövdüler...

Lakin MHP vilayet teşkilatı şikayetçi olmayınca 2 genç özgür bırakıldı. Lakin MHP ilçe idaresinden birkaç isim gençlerin peşini bırakmadı.

Gençlerin darp edildiği manzaralar gurur verici bir davranış yapılmış üzere paylaşıldı. Bu olayın da Viranşehir Cumhuriyet Başsavcılığı'na iletildiği öğrenildi. 

Yaşanan bu olayın akabinde şiddet uygulayan MHP’li isim ile dövülen gençler bir ortaya geldi. 

KRT'de yer alan habere nazaran, gençlere dayak attığı sav edilen partili, kendisini bu sözlerle savundu:  

“Bizi provokasyon içerisine çekmek isteyenlere sesleniyorum. Bu şahıslar (Sedat, Ferdi) benim yeğenlerimdir. Bir yaramazlık yaptılar ben de onlara kızdım, bu da kimseyi ilgilendirmez. Bilhassa altını çiziyorum, Hiçbir siyasi partiyi ve hiçbir siyasi kuruluşu ilgilendirmez. Bizi kendi provokasyonlarınızın içerisine çekmekten vazgeçiniz. Makus emellerinize alet etmeyin.”

Üst Alt