Son Konu

Aort kapak 2 yaprakçıklı

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Herkese merhaba , evvelden de aynı olayla ilgili bi başlık açmıştım tekrardan açma gereği duydum maalesef
Kutup olarak olayı anlatayım

Bundan 6 ay değin önce doktora gittim koştuğum zaman başım dönüyor bayılacak gibi oluyorum vs şikayetiyle, doktor kalbime bakıp aort kapakcığın 2 parça normalde 3 oluyor bundan kaynaklı senin sorunun dedi ve 6 ayda bir kontrole gitmemi söyledi

Dün diğer doktora gittim ve şok oldum resmen, hekim bana dedi oysa futbol basketbol vs oynıyabilirsin fakat fitness vb önem sporları yasak dedi
oysa ki önceki hekim futbolun basketbolun yasaklanmış olduğunu tartı sporu yapabileceğimi fakat pozitif abartmamam gerektiğini söylemişti
Bende önce ki doktorun bana dediklerinin tamamını doktora söyledim hekim bana gayet ciddi bi şekilde koşmanın kalbinle bi alakası değil kalbinden dolayı tıkanmazsın dedi Başkada bir şey demeden gönderdi
Koşmak nasıl kalple alakalı olmaz ? kalbimden nedeniyle tıkanmıyorsam neyden tıkanıyorum ben ? Sırf koşamadığım için polisliğe astsubaylığa gidemedim ve mazeret olarak defalarca kalbimden kaynaklı dendi Kalbimden kaynaklı değilse neyle alakalı ?

Üst Alt