Son Konu

6 Senelik Sivilce Tecrübem

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bunları izah etmek istedim çünkü daha yeni yendim bu sivilce belasını

Ilk sivilceyle lise 1deyken tanışmıştım ilk kez ergenlik sivilcesi deyip önemsememiştim ama 2 yıl her tarafında dahada ilerledi biri geçse diğeri çıkıyordu eski yakışıklı neşelendirici ben gitmiş hayata küsmüş içe kapanık bi insan olmuştum bigün sskda cildiyeye gittim yüzüme bile bakmadan bi ilaç bi losyon verip göndermişti bunları 23 ay kullandım hiçbi gelişme yok tekrar gittim bu sefer baktı benzamycin denen bi karışım verdi onu kullandım sivilceleri geçiriyo fakat kullanımı kesince her tarafta çıkıyordu artık her yerde naparsam yapayım geçmez diye ilaçlarıda bıraktım artık sivilceyle yaşamaya çalıştım zamanla geçer düşüncesiyle tam 4 sene olmuştu bundan böyle sivilce ile yaşamaya alıştım derken bi yakınımızı ziyaret için ankaraya gittik orda bi özel hastane varmış oraya gitmişken uğriyim dedim o doktor biraz baktı sorular sordum ilgilendi yediklerinin bi zararı değil sana bi kaç hap vericem bunları kullan geçmesse belli çözüm bi hap var ona geçicez dedi verdiği şeyler Isotrexin jel sivex losyon monodoks hap bu üçlüyü kullandım azıcık geçer gibi oldular o sırada memlekete dönmüştük biraz azalsada yine sivilcem tekrar tekrar vardı

Derken o meşhur ilaç olan kan testiyle verilen hap üstüne internette araştırma yaptım gördüğüm şeyler fazla korkutucuydu ve kullanmama kararı aldım depresyonintiar girişimi vs vs

Bu sefer alternatif tedavi yollarına başvurdum 3040 liralık kozmatik setlerden aldım bi fazla mahsul lakin hiçbiri üstünlük etmedi Sonradan Yeşil Çay yardımcı olur dediler uzun bi süre onu kullandım gene fayda değil lavanta sabunu dediler oda fayda etmedi, bi ara gül suyunuda denedim artık çok sıkılmıştım bi misafirlikte bi konu açılır herkes sivilcem üstüne muabbet ederdi cümbür cemaat bişeyler önerirdi kafama takmadığım sivilceyi bundan böyle takar oldum üniversteyede başlıcaktım artık her yolu denicem diye karar verdim Ertesi gün cildiyeye gittim rouccune ilacını verelim dedi yok dedim Isotrexin verin o iyi gelmişti hekim yazdı

Isotrexin Jel 2 tüp

Sivex Losyon 1tüp

Monodoks Ilaç 5 kutu

Bunları 25 ay uyumlu olarak kullandım monodoksu 1 kutu yazıyorlardı ben bitince afiyet ocağından yalnızca o ilacı yazdırıp kullanıyodum Herneyse bunları düzenli olarak kullandım hiç işe yaramadı bundan böyle nolursa olsun başlıcam ilaca dedim gittim kan testi yaptırdım doktora derdimi anlattım sivilcelerimin bi anda azmasını istemiyorum dedim oda dedi sen 3 ay antibiyotik tedavisi yapmışsın çıkması muhtemel sivilcelerin çıkmış artık olanlar geçer bi daha çıkmaz bana 20mg zoretanin verdi inanırmısınız yalan söylemiyorum daha birincil günden faydasını gördüm çevremdeki millet sivilcelerin geçmiş demeleri iltifat etmeleri çok hoşuma gidiyordu 1ay her tarafında 20mg kullandım bütün sivilcelerim geçti olan kırmızı izlerde %50 azaldı babyface oldum nerdeyse Şuan 4aydayım 30mg kullanıyorum ve kendime güvenim artık neşe saçan mutlu bi insanım

Sizlere tavsiyem bu ilacı kullanmaktan korkmayın ama önce diğer yolları deneyin büyük ihtimalle geçmiyecektir lakin genede deneyin

Benzamycin hoş bi ilaç ama geçici çözüm etkin sivilceleri kurutur

Isotrexin jel olağanüstü bi hap ahenkli kullanılırsa fayda eder izlerede faydası vardır

Monodoks hap tek faydasını gördüm zoretanin tedavisi öncesi yüzümün sivilceleri kusmasını sağladı eğer bunu 3 ay kullanmayıp uç zoretanine başlasaydım yüz sivilceleri bi anda kusacaktı ve kötü bi bakış oluşacaktı

Sivex losyon bi faydasını görmedim

Üst Alt