Son Konu

Belçim Bilgin İstanbul'a kesin dönüş yaptı!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
belcim_bilgin_istanbula_kesin_donus_yapti_1580283729_8845.jpg

Yılmaz Erdoğan'dan boşanan ünlü oyuncu Belçim Alım, oğlu Rodi ile Londra'ya taşınmıştı. İstanbul'a kesin dönüş yapmasıyla gündeme geldi.

2017 yılında oğlu Rodi ile Londra'ya taşınma kararı alan ünlü oyuncu Belçim Alım, İstanbul'a temelli geri döndü. Rol aldığı girişimler ve oğlunun pederini görmesi için sık sık Türkiye'ye gelen Alım, açıklamasıyla gündeme geldi.

MeYwH_1580283737_2728.jpg

Alım,"Rol aldığım serinin takımından ayrıldım, çabucak Yılmaz'ı aradım. 'Yılmaz biz Rodin ile 1 sene Londra'da kalsak' dedim. O aslında Köyceğiz'de çiftlikte. Yılmaz için ha İstanbul'dayız, ha Londra'da. Uzaklık olarak farkı olmayacak. Herkes birbirinin yanında fakat farklı farklı yeşerebilir. Bizimki bir ilgi örneğinden çok farklı. Londra-çiftlik arası geliş gidişleri akışına bıraktık. Aslında mektep tatilleri çok olunca iki ayda bir oradayız. Aralarda da Yılmaz geliyor" biçiminde açıklama yaptı.

ÜNLÜ KOZMETİK MARKASININ REKLAM YÜZÜ OLMUŞTU!

Ünlü oyuncu Belçim Alım,İngiltere, Amerika, Hong Kong, Meksika, Singapur, Tayvan, İsviçre üzere bir çok memleketteki bayanlara ulaştırılan Elevatione kozmetik markasının reklam yüzü oldu.

xIVDk_1545979033_4311.jpg

Reklam sineması yakında kendi web sitesi Avrupa Uzakdoğu ve ABD televizyonlarında yayınlanacağı biliniyor. 35 yaşındaki Alım, ilerleyen devirler için Türkiye pazarına açılmanın maksatlarının arasında olduğunu söyledi.

Üst Alt