Son Konu

Levent Yüksel ile Eşi Özlem Öztürk'ün Dillere Destan Aşkını Görüp de Gıpta Etmemek Elde Değil!????

seocu

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-a905269fbf1c1db1395274c03ba1bac1aad4a1e2.jpg

Bir dönemler Med Cezir ile hayatımızın her anında bizlerle birlikte olan Levent Yüksel 90’lı yıllardan bu yana Türkçe Pop’un en sevilen isimlerinden bir tanesi bildiğiniz üzere. Kendisinin Özlem Öztürk ile yaptığı evlilik ise tabiri caizse düşman çatlatan türden. İkilinin aşk dolu birlikteliğine bakıp hayran olmamak elde değil. Peki Özlem Öztürk kimdir? Özlem Öztürk kaç yaşında? Levent Yüksel ne zaman evlendi? gibi soruların yanıtları ve ikilinin gıpta edilen ilişkisi için buyrun içeriğe…

Levent Yüksel’i aranızda tanımayan yoktur. Kendisi 90’lı yıllardan bu yana Türkçe popun efsanevi isimlerinden biri.

Yüksel yalnızca müzikal kariyerliyle değil,

Aynı zamanda sempatik tavırları ve beyefendiliğiyle her daim gönlümüzde taht kurmuş isimlerden biri.

Kendisinin henüz çiçeği burnunda bir evliliği var.❤️

Ünlü sanatçı 2020 yılında Eylül Öztürk ile dünyaevine girdi.

Hatta o anları da ‘kadınım’ notu düşerek bizlerle paylaşmayı ihmal etmemişti Yüksel.

Eylül Hanım ünlü bir spor salonunun kulüp yöneticisi.

Zaten Yüksel’le de yolları bu şekilde kesişmiş.

1981 doğumlu Öztürk, aslında Ekonomi mezunuymuş.

Kendisinin esi evliliğinden 11 yaşında Defne isimli dünya tatlısı bir de kızı var.

Yüksek lisansını 9 Eylül Üniversitesi’nde Yönetim Bilgi Sistemleri alanında tamamlayan Öztürk,

Sonrasında iş hayatına atılmış. Uzun yıllar bankacılık yapan bu genç ve başarı kadın akabinde farklı sektörlerde çalışsa da,

Spora olan tutkusuyla kulüp yöneticiliği yapmaya başlamış.

İkilinin şu anda dillere destan mutlu bir ilişkileri var.

Yaptıkları paylaşımları, söyledikleri sözleri görüp de kıskanmak elde değil.❤️

"Her yeni güne onlarca “iyi ki” ile uyanma sebebim, mutluluğum, sevgilim; birlikte geçireceğimiz bir ömüre dair verdiğimiz sözün bugün ilk yıl dönümü. Aşk, mutluluk ve sağlıkla nice yıllarımıza ❤️"

"Canım sevgilimin elleriyle yaptığı harika brownie üstü cheesecake den oluşan pastam, çok sevdiğim dostlarımın iyi dilek dolu telefon ve mesajlarıyla 40.yılımı doldurdum şu hayatta. Böyle bir hayat arkadaşı, can parçası bir evlat ve bu kadar içten eş, dost biriktirdiğime göre şimdi 40'lı yaşlar düşünsün. Arkam sağlam hayat, beni yaşlandıramazsın ! ❤️"

"Bana her gün yeniden doğduğumu hissettiren güzel karım; bugün senin doğum günün. Hayatımızın son gününe kadar her günü aşkla kutlamak dileğiyle "

"Yaz bitse ne olur, güneş ısıtmazsa aşk ısıtır içimizi "

Mutlulukları daim olsun bu mükemmel çiftin!❤️

Üst Alt