Son Konu

League of Legends'da Nick Değiştirme Nasıl Yapılır?

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-64b894f2d1f732bb1c17e9de489ef16dc820cf8a.jpg

League of Legends'da vakit zaman oyun içi nickimizi/ismimizi değiştirmek isteriz. Bu nick değiştirme süreci aslında ziyadesiyle kolay olsa da kimi vakit baş karışıklığı yaratabiliyor.

Pekala League of Legends'da nickimizi nasıl değiştirebiliriz?

Dünyanın en çok oynanan online oyunu!

League of Legends günümüzde oyuncu sayısında düşüşler yaşamış olsa da hem Espor bakımından hem de oyuncu bakımın hâlâ dünyanın en çok oynanan online oyunu olma özelliğini koruyor. Olağan ki bunda Çin'deki oyuncuların tesirinin büyük olduğunu göz önüne almak gerekiyor.

League of Legends'da nick nasıl değiştirilir?

LoL'de seçtiğiniz nick'in hakaret yahut cinsel bir söz içermemesi gerekiyor. Şayet bu noktada bir nick seçimi yaparsanız, LoL'den banlanmanız bile kelam konusu olabilir.

1. adım: Öncelikle League of Legends Client'inden oyuna girmeniz gerekiyor.

2. adım: Akabinde oyun clientinde sağ üstteki mağaza logosuna tıklamanız gerekiyor.

3. adım Mağazada en sağda hesap sayfasına tıklamanız gerekiyor.

4. adım Hesap sayfasına geldikten sonra orada 1300 RP yahut 13900 Mavi Öz karşılığında satılan Sihirdir İsmi Değişimi isimli itemı satın almalısınız.

5. adım açılan sayfada yeni oluşturacağınız nickinizi girmeniz ve ismi denetim et butonu ile yeni nickinizi denetim edip akabinde satın alıp istediğiniz nicki kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Üst Alt