Son Konu

CZN Burak Özdemir "öldü" diye TT oldu! Peki CZN Burak Özdemir kimdir?

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
czn_burak_ozdemir_oldu_diye_tt_oldu_peki_czn_burak_ozdemir_kimdir_1579253379_8075.jpg

Yaptığı yemek medyalarıyla isminden sıklıkla kelam ettiren CZN Burak Özdemir ile ilgili içtimaî medyada "öldü" yanında haberler çıktı. Bunun üzerine genç aşçı yeniden içtimaî medya üzerinden haberleri yalanladı. Evet CZN Burak Özdemir kimdir?

Geçtiğimiz günlerde konutu yanan bir aileye yardım yapan CZN Burak Özdemir, gönülleri fethetmişti.

Kısa vadede herkes tarafından paylaşılan görüntü sonrası yıldızı parladı. Öncelerinde ise yaptığı yemek medyalarıyla da dikkat çeken genç aşçı hakkında 'öldü' tarafında haberler çıktı.

0P5V3_1579253439_6998.jpg

Bu haberin süratle yayılması akabinde Özdemir içtimaî medya hesabından "Allah’a şükür ölmedim teşekkür ederim şık iletileriniz İçin sanırım kimi arkadaşların canı sıkılmış şaka yapmak istemişler. #AllahRahmetEylesinCznBurak" notunu yazarak çocukluk fotoğrafını paylaştı. 

NNHyg_1579252968_6974.jpg

EVET CZN BURAK ÖZDEMİR KİMDİR?

24 Mart 1994 yılında Hatay'da doğan Burak Özdemir, genç yaşta ticarete atıldı. Aile mesleği olan kebapçılığı yapan Özdemir, çevre medyadan farklı yollarla yaptığı yemek görüntüleriyle kısa vadede üne kavuştu. Yerli, yabancı, sanatçı ve siyasetçi birçok ismi mekanında ağırladı. 2009 yılında İstanbul Aksaray'da birinci restoranını açtı. Kimse ona inanmazken genç yaşta isminden laf ettirdi.

Mnb03_1579253652_2411.jpg

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile olan tanışıklığını ise "Pederim daha evvel Ankara'da Recep Tayyip Erdoğan'la tanışmıştı. Çok samimilik yoktu, ben tanışmayı çok istiyordum. Bir Şubat günü buradaki büronun önünden geçecekti. Derhal otomobilin önüne atladım. Beni yanına çağırdı.'Niye önümüzü kesiyorsun hayırdır?' dedi, sonrasında 'Başkanım seni çok seviyorum' dedim. O da bana 'Ben de seni seviyorum tontiş' dedi. O vakitler çok kiloluydum sahiden tontiştim. "Neyse o gün liderim otomobilden tam inecekti, Berat Beyefendi acelemiz var deyince öteki bir gün gelmeye kelam verdi. Seçimlerden 2 gün evvel restorana geldi. Yemekler hazırladık lakin çok bir şey yemedi biraz pide, biraz peynir atıştırdı." laflarıyla anlattı. Genç isim İstanbul Üniversitesi'nde İşletme Kısmında hala okumakta. 

Üst Alt