Son Konu

Henry Cavill'in Geralt Hayranlığı The Witcher Oyunlarıyla Başlamış

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_61547.jpg

The Witcher'ın başrol yıldızı Henry Cavill, Jimmy Kimmel'in talk show'una katıldı ve burada ebette The Witcher serisiyle ilgili de konuştu. Velev yayında seriden bir dövüş sahnesini de paylaştılar ki kendisini de aşağıda izleyebilirsiniz (dizi sahnesi 06:20'den itibaren başlayan kısa bir klip).

Henry Cavill, görüntü oyunları sayesinde Geralt'a hayran olduğunu söylüyor. "Oyunlarını oynadım - velev beş yıl evvel Witcher 3 isminde bir oyun çıkardılar, o oyunu irtihaline oynadım" diyor Cavill.

"Sonra seriden haberim oldu, serinin yürütücüsüyle tanıştım ve bu serinin kitapları olduğunu da o denli öğrendim. Kitapları okudum ve gördüm ki yerküre kadar şey kaçırmışım. Zira çocukluğumdan beri fantastik yapıtları çok severim - daha okumayı sökmediğim devirlerde pederim bana fantastik kitaplar okurdu" demiş ünlü aktör.

Henry Cavill, başkaca oyunlarda Geralt'ı seslendiren Doug Cockle'dan da övgüyle bahsetmiş ve The Witcher 3'teki karakterin sesinin, serideki karakteri için ilham kaynağı olduğunu belirtmiş.

The Witcher, 20 Aralık'ta Netflix ekranlarından bizlerle buluşacak. Gün saymaya devam ediyoruz.

Üst Alt