Son Konu

Kepçe kulak ameliyatı oldum pişmanım ( otoplasti)

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ilk Önce merhaba herkese iyi akşamlar Arkadaşlar ben 2 defa kepçe kulak ameliyatı oldum 1 Ameliyatı Aralık ayının sonunda 2 ameliyatı ise Haziran ayının 12sinde oldum yani 8 gün falan geçti aradan 1 Ameliyatı Çapa tıp fakültesinde oldum fakat netice tam anlamıyla rezaletti sözde hekim ilk ameliyatını benim üzerimde denemiş gibi 2 ameliyatı zorunlu olarak bi estetik doktoruna olduö azıcık toparladı kulağı lakin ben yeniden memnun değilim Ve fazla pişmanım ağır depresyondayım eve tıkılıp kaldım bu kulak yüzünden Ben size fotoğraflarımı atayım siz iyi ya da fena yorumlar mısınız saygı çerçevesi içinde ? ama lütfen kırıcı laflar söylemeyin zaten ağır depresyondayım ve pişmanım giderken birincil fotoğraf 2 ameliyattan derhal sonradan çekildi 2 fotoğraf 2 gün sonradan çekildi 3Fotoğraf şuanda ama hali Ben aynadan kendime baktığımda ya da ön kameradan resim çektiğimde asimetriyi görüyorum fakat o kadar sinyâl gözükmüyor Fakat fotoğrafı zıt açıya döndürdüğümde yani insanların beni gördüğü şekile döndürünce dünyalar başıma yıkılıyor sanki Yorumlarınızı bekliyorum Çoktan teşekkür ederim, iyi forumlar

Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi olmak için tıklayınız

Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi olmak için tıklayınız

Üst Alt