Son Konu

Göğüs , sırt , ense aşırı kıllanma ve el terlemesi

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
merhaba arkadaşlar
16 yaşındayım 6 sınıfta sakallarım 7 sınıftan itibaren göğüs ve sırtımda bir ton kıl çıktı çıkması sorun yok dedim ilk önce hatta hiçte takmıyordum fakat 8 sınıftan sonradan bildiğiniz amazon ormanına döndü ve fazla rahatsız edici sokakta arkadaşla , okulda her hangi bir yerde gözükmemesi için süreki tişörtümü yukarı içten çekiştirip göğsümü saklamaya çalııyorum ensemden itibaren belime dek sırtımda bir ton gereğin fazla ama çok pozitif kıl bulunmakta gerçekte pekte kıl sayılmalar tüy gibi hafifler jilet vs kullanılmadığı için göğüs kıllarımda boğazıma dek dayanmış bulunmakta sırf bu yüzden denize gitmiyorum okulda spor salonunda karoser derslerinden daha sonra üstümü başkalaşmak için milletin çıkmasını bekliyorum mahsus odaya hep geç girerim birisi görse dalga geçiyor buda rahatsız edici umulan 2019 yılındayız ve insanlar kişilik olarak baya lere düşmüş durumda her neyse bezginlik dediğim gibi bu ve hesaplı yönden öyle iyi durumda değiliz bu yüzden lazer epilasyon yaptıramamaktayım sizden ricam ise evde tek başıma uygulaya bileceğim bir çare mevcut mu ? , lapiden alıp sürmeyi düşünüyorum kılları kalınlaştırıp daha çok çıkmasına yol açar mı ?
not ; yaz aylarında çok bezginlik çıkarıyor hem kışın ortasında sadece bir iç çamaşırı ile uyumaktayım yinede terliyorum dost kıllardan dolayı sanırsam d dışarda kar var biz sıcaktan ölüyoz

öteki sorum ise
ellerim çok titremekte ve çok sık terlemekte mesela telefonu elime aldıktan 23 dk sonradan ekran ıslanmaya başlıyor resim çekerken elim titriyor bunun içinde bir tavsiyeniz var mı ?
uzun konu olduğu için üzgünüm gereksiz , küçümseyen yorumlardan uzak durup fiilen soruna çözüm önere bilecek bilileri varsa açıklama yapa bilir mi ?

Üst Alt