Son Konu

depersonalizasyon

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ilk kez herkeze merhaba diorum konuyu yanlıs yere açtıysam lütfen doğru yere taşıyın ben depersonalizasyon hastasıydım bi zamanlar önce ve kurtuldum o zamanlarda kendime bir laf vermisdim bu durumdan kurtulursam insanlara takviye edicem die sizlere nasıl kurtulucagınızı elimden geldigince anlatmaya calısacagımöncelikle depersonalizasyontek basına bir hastalık degildir bunu bilmeliyiz bu hastalıgın ansızın cok sebebleri var 1panik hamle 2anksiyete 3depresyon 4algı bozuklugu 5şizofreni 6bipolar vb temelinde yatan cogu rahatsızlık var o hastalıklar oldugu icin depersanalizasyon yasanıyor başta o hastalıklardan kurtulmak mutlu görünmek algılı almak gerekior ve anksiyete vesaire panik atak gibi bipolar şizofreni gibi sorunları dinmek gerekli aşamasak bile minimuma indirmek gerekli ve hergün farkındalık yapılmalı ve bu hastalıgı yasıyan cogu insanın zihninde birikmis düsünceleri var o düsünceleri düsünüp durmak ve söyleyip haricen vurmak lazım bu duruma nasıl girildiyse o hatıra o anılardaki yasınılan olayları anımsamak hayallerini belirlemek düsünmek anlatmak lazım ben böyle yapıp aglıyarak bi anda cıktım ve bu hastalıgı yasıyan cogu insan degismek istemez bu durumdan kurtulmak istemez cünkü insan iç kişiligini yaşar kurtulmak için ilk önce inanmak gerekli cünkü herşey sizde bitiyor isterseniz simdi suan cıkabilirsiniz inanırsanız oluyor hergün farkındalık yapın bilince girin farkındalık yaptıkca kendi kişiliginizi daha cok algılayıp kendi kişiliginize daha cok bürüneceksiniz ve sosyal hayattan kopmayın kesintisiz dışarda takılın gezin tozun insanların içerisinde olun kendinize dünya kurmayın dünyaya bacak uydurmaya calısın dış dünyayla bir bütün olun antipskotik ilaclar ve antidepresan ilaclar bu rahatsızlık icin bire birdir ve arkadaslar dininize inanın ve allahtan bu hastalıkdan kurtulmayı dileyip isteyin beyinin bi inancı var o inancı yani zihninizi kontrol edip dine odaklanıp cok isterseniz dua ederseniz daaha cok cabık kurtulursunuz ve şunu bilin herşeyin reel olması kendi başlıca kişiliginiz cok cok daha iyi cok cok daha güzel depersonalizasyondan kurtulursam delirirmiyim demeyin iç kişiliginize uymayın kesintisiz başlıca kişiliginize ulasmaya calısın inanın farkındalık yapın ilac kullanın ve başarın umutsuzluga kapılmak baslı basına hatadır ister bu hastalıgı 10 sene yasayın ister 100 yıl eğer sahiden inanırsanız şu an bile kurtulabilirsiniz cünkü bu rahatsızlık hastalık bile degildir doğrusu kendi kişiliginiz kendi gerçeklik durumunuz dur yani herşey sizde biter

Üst Alt