Son Konu

Psikolojisi Bozuk

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhraba arkadaşlar yaşım 20 üniversite de ilk senem uç konuya gireyim bi sorunum var lütfen bana tezgâhtar olun lise bittiğinden beri ben sosyal yaşantıdan fazla geride kaldım nasil diyim bir takım animasyonlarda bi şehiri gösterir yıllar geçtikçe işte arabalar değişir evler değişir levhalar yollar falan değişir vaktiyle halk müziği renkli pantolon giyermiş ispanyol paça fakat yıllar geçtikçe günümüz modası gizli pantolona geldi işte saçlarımı yandan yatırmıyoruzda yukarı dikiyoruz vb zeki müren dinlemiyoruzda serdar ortaç dinliyoruz aynen böyle düşünün o animasyonda bende varim böyle yıllar geçiyor herşey değişiyor lakin ben her zaman aynıyım mesela 1980lerde bi adamın resmini çekiyosun veya bayanın dediğim gibi farkli moda şimdi farkli moda ama benimkisi ben hala o eski modadayım hala ispanyol paça hala renkli pantolon giyiyorum bu tanım bütün bana tarafından evvelden bambaşka müzikler sanatçılar dinler takıp ederdim aradan seneler geçti hala benzer şarkıları dinliyom filmler izlerdim derhal eski izlediğim filmleri aralıksız izliyom oyunlar oynardım şimdi hiç takip etmiyorum bi sosyal aktivitem değil mektep konut evdede yataktan çıkasım yok ya uyuyom ya pcde bişeylere bakıyom ya telefonla eskiden arkadaşlarımla hergün dışarı çıkardım sohbet muhabbeti fazla severdim fakat şuan gram sevmiyorum arkadaşlarımı fazla seviyorum lakin muhabbet edesim yok yani konulardan haz almıyorum yanlarına nadir gidiyom gidincede sıkılıyorum fazla ararlar beni sessize alıyom telefonu konuşmak gelmiyo içimden kız arkadaşım var mesaj atar görmemezlikten gelirim kesintisiz bi gerekçe bulurum konuşmak istemiyorum ders çalışamıyorum yani arkadaşlar hiç bir şeyden şımartma almıyorum hala o lise zamanında kalmış gibiyim o yılları çokta özlemiyorumda kendime bi yenilikte getiremiyorum çok güç durumdayım arkadaşlar yardımcı arkadaşlara şimdiden fazla çok teşekkür ediyorum minnettarım takviye edemiyecek varsa en azından okuduğu için minnettarım gönül ister sizlerle tanışıp bi yerlerde pes atmak nehir içmek okey oynamak isterdim ama enerjim değil uyku halim var umarım kendimi yeterince tanımlayabilmişimdir tekrardan minnettarım okuduğunuz ve açıklama yaptığınız için çok teşekkürler

Üst Alt