Son Konu

Acun Ilıcalı vergi rekortmeni vergi rekortmenleri listesinde 41 basamak geriledi

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
acun_ilicali_vergi_rekortmeni_vergi_rekortmenleri_listesinde_41_basamak_geriledi_1574316058_3264.jpg

Son günlerde verdiği açıklamalarla gündeme gelen yapımcı ve aynı zamanda TV8 kanalının patronu Acun Ilıcalı, vergi rekortmenleri listesinde yer aldığı açıklandı.

En son katıldığı bir canlı yayın programında "Aylık geliriniz ne kadar?" sorusuna Acun Ilıcalı "Bizim bunu 6 saat hep beraber hesaplamamız lazım. Meksika'dan ne kazandık falan diye. İyi kazanıyorum diyelim" yanıtını vermişti. Türkiye'nin 2018 yılı gelir vergisi rekortmenleri açıklandı. İlk iki sıradaki isim adının açıklanmasını istemezken 3. sırada Rahmi Koç yer aldı. Ünlü isimlerden de yalnızca Acun Ilıcalı ilk 100'e girmeyi başardı.

gyHYG_1574315905_0675.jpg

Acun Ilıcalı'nın 41 basamak birden gerilemesinin yanı sıra geçtiğimiz yıl 83. sırada yer alan Kıvanç Tatlıtuğ, bu yıl ilk 100'e giremedi.

NUSRET GÖKÇE'YE DESTEK OLDU!

4 garsonuna bahşiş vermediği gerekçesiyle mahkemelik olan hakkında birçok suçlama olan yakın dostu Nusret Gökçe gündemden düşmüyor. Nusret Gökçe ile yakın arkadaş olan Acun Ilıcalı ise Instagram hesabından paylaşım yaparak Gökçe'ye destek oldu.

uHIbW_1573796582_0526.jpg

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Acun Ilıcalı, mekanına defalarca gittiği hatta Dominik'teki yarışmalara bile götürdüğü Nusret Gökçe'ye desteğini belli etti. Ilıcalı, yaptığı paylaşımda "Emeğiyle geldiği noktayı herkesin hayranlıkla izlediği, dünyanın dört bir tarafından binlerce Türk kardeşimize iş imkanı sağlamış olan Nusret'e 2-3 kişinin akıl ve vicdana sığmaz iddiasından yola çıkarak haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Nusret'in kendi çalışanlarının haklarına el uzatacak biri olmadığını bizzat biliyorum. İnşallah Nusret ülkemizi bundan sonra da daha fazla tanıtarak, marka değerini artırıp başarıyla yoluna devam edecektir" dedi.

TV8'İ ALINCA İLK İŞ...

'Ben büyük kanallarda futbolun yeri olduğunu düşünmüyorum. Benim halı sahada bir maçı kaybetmem için karşı takımın başka boyutta bir takım olması lazım. Aktif sporcu olacak. Aktif sporcuları yeneriz diye bir iddiam yok. Onun dışında çok zor yenerler.' Bağış Erten'in maçları uzatmak için halı saha mı aldın sorusuna Acun Ilıcalı gülerek 'Halı saha almadım, TV8'i aldım otoparkı halı saha yaptım. Futbol kazansın ilk işim o oldu' cevabını verdi.

BİR ÇOCUK DAHA OLABİLİR!

Geçtiğimiz aylarda trafik kazası geçiren Acun Ilıcalı kaza sonrası sağlık durumunun iyi olduğunu belirtmişti. Hemen sonrasında kızlarıyla buluşan Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Şeyma Subaşı'ndan olan kızı Melisa ve Zeynep Yılmaz'dan olan kızı Yasemin ile bir araya geldi. 4 kızı olan Acun Ilıcalı, "Çocukları çok seviyorum. Benim annem 7 kardeşti. O yüzden ses olayına alışkanlığım var. Kendi kızlarıma karşı duygularım farklıdır. Şımarık çocuklara karşı antipati duyuyorum. Bir çocuk daha olabilir. Bir şey planladığım yok da, çok seviyorum çocukları ama." dedi.

4puQS_1571638574_8488.PNG

GELİRİNİ İLK KEZ AÇIKLADI!

Acun Ilıcalı katıldığı bir canlı yayın programında   "Aylık geliriniz ne kadar?" sorusunu yanıtladı.  Ilıcalı, "Bizim bunu 6 saat hep beraber hesaplamamız lazım. Meksika'dan ne kazandık falan diye. İyi kazanıyorum diyelim." cevabını verdi.

ACUN ILICALI TRAFİK KAZASI GEÇİRDİ!

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında Şeyma Subaşı ile evliliğini sonlandıran Acun Ilıcalı kızlarının velayetini kendi üzerine almıştı. Çocuklarıyla yurtdışında keyifli vakit geçiren Ilıcalı İstanbul’a geldi. Ancak Ilıcalı’dan korkutan bir haber geldi. Önceki gün O-6 otobanında seyir halindeyken arka lastiğin parçalanması sonucu kontrolünü kaybetti.

LHXeQ_1570946008_1502.jpg

Ilıcalı araçtan kazada yara almadan çıktı.Haberi duyan yakınları Ilıcalı’yı yalnız bırakmadı. Ünlü isimden kazayla ilgili açıklama geldi. 

8CTAO_1570948773_0035.PNG

KIZLARIYLA VAKİT GEÇİRMİŞTİ!

Hem iş hem de çocuklarıyla sık sık birlikte vakit geçiren Acun Ilıcalı, önceki gün büyük kızı Banu’yla Bebek’te görüntülendi.

9VoWA_1569303804_9138.JPG

‘Survivor’ için Panama’ya gideceğini söyleyen Ilıcalı, ”Yarın Panama’ya gidiyorum. Özlem gideriyorum gitmeden” diye konuştu. Ilıcalı, hafta sonu Bebek trafiğini ise motoruyla atlattı.

EXATLON CUP TÜRKİYE 2019 YARIŞACAK TAKIM BELLİ OLDU!

UYzAB_1569390695_8888.jpeg

Acun Ilıcalı, Exatlon Cup 2019'da yarışacak Türk takımını açıkladı. Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından "Dominik’te 4 ülkenin yarışacağı Exatlon Cup’a katılacak Türk takımının kadrosu yola çıktı.Türk takımının kadrosunda Emre Durak, Yusuf Karakaya, Melisa Emirbayer, Seda Ocak, Yiğit Dikmen, Okay Köksal, Sema Aydemir ve Damla Can yer alıyor.

MASTERCHEF'TE ACUN ILICALI SÜRPRİZİ!

Yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın üstlendiği ve TV8 kanalının son günlerde reyting rekoru kıran yarışma programı MasterChef'te heyecanlı dakikalar yaşanıyor. Yarışma programında dokunulmaz oyunu için stüdyo dışına çıktılar. Teknede balık ve ahtapot pişirmek için heyecan içerisinde dakikalarla yarışan yarışmacıları Acun Ilıcalı ziyaret etti. Ünlü sunucu Acun Ilıcalı, son zamanlarda dinlenmesi revaçta olan rap müziği hakkında konuştu.

S74gy_1568807723_4303.jpg

"TÜRKİYE'DE RAP MÜZİĞİNİN YÜKSELİŞİ 20 YIL GECİKMELİ OLDU!"

Ilıcalı,"20 yıl gecikmeli oldu. Hepsini takdir ediyorum, güzel müzik yapıyorlar. Ceza'yı biliyoruz, Sagopa da çok yetenekli zaten" açıklamasını yaparken gençlerin İngilizce rap şarkılarını ezbere söylediğini söyleyen Ilıcalı bir tek rap üzerine bir format yapmalarının mümkün olmadığını da ifade etti.

bXYba_1568702142_043.JPG

O anları sosyal medyaya atan Ilıcalı'nın paylaşımına binlerce beğeni geldi.

PROGRAMDA BAYILDI!

MasterChef Türkiye programında korku dolu anlar yaşandı. 14. bölümde dokunulmazlık sonucu açıklanırken yarışmacı Orhan Eren, heyecandan ve stresten baygınlık geçirdi.MasterChef Türkiye yarışmacısı Orhan'ın bir kaç gündür rahatsız olduğu, son bölüm çekimlerinden önce hastanede serum aldığı ortaya çıktı.

h7LL8_1568702856_8932.jpg

Somer Şef ise yarışmacının sağlık durumu hakkında bilgi vererek, Orhan'ın durumunun iyi olduğu, evde dinlenlendiği ve yeniden program katılacağını söyledi.

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ 

Üst Alt