Son Konu

Yıldız Tilbe/Bu evde senle

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
23
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Yıldız TilbeBu evde senle Yani sensiz olamam Sözün benim başım üstüm Dinlemezsem ölürüm Sıcak mutlu bir rahatlık Bağışlar öpücüğün Yani sana doyamam Kimse anlamaz seni Senin bir bakışın çözer Gözlerin capcanlı Baki Aşkı müjdeler Kimse tutamaz beni Senin bir çağırman yeter Keza bu ayrıca o dünyada Bana senin aşkın yeter Bu Evde senle her köşesinde Ne yerdeyim ne gökte Beni seninle tanıştıranlar Tümü girsin cennete Bu Evde senle salonda holde Ne yerdeyim ne gökte Beni seninle tanıştıranlar Tümü girsin cennete Gel benim canım gel, gel Hal beni sana ver, ver Sev beni hadi fazla, fazla Ayrılık bize yok, değil Tadım tuzum lezzetim Vazgeçilmezim benim Güneş Seni görmese Düşer kalırdı yere Sen beşinci mevsimsin Sesin en hoş şarkım Yanında hoştur canım Olmasaydı günahım Sana hemen tapardım Gel anti deprasanım Kimse tutamaz beni Senin bir çağırman yeter Ayrıca bu ayrıca o dünyada Bana senin aşkın yeter Bu Evde senle her köşesinde Ne yerdeyim ne gökte Beni seninle tanıştıranlar Tümü girsin cennete Bu Evde senle salonda holde Ne yerdeyim ne gökte Beni seninle tanıştıranlar Hepsi girsin cennete Gel benim canım gel, gel Hal beni sana ver, ver Sev beni hadi çok, çok Ayrılık bize yok, değil 1549253634 1549253634 yildiztilbebuevdesenle5c57bc06b2b65yildiztilbebuevdesenle5c57bc06b2b65yildiztilbebuevdesenle5c57bc06b2b65  

Üst Alt