Son Konu

Gece acili ve kalp grafiği sonucum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar merhabaDün gece saat 12 civarı meren çıktıktan daha sonra bir anda çarpıntım geliştiKalbim yerinden fırlayqacak gibi atıyordu azıcık durup soluklandıktan daha sonra nabzım yavaşladı çarpıntım azıcık azaldıSonrasında mereni inmeye karar verdim ama resmi olarak ayaklarım boşalmıştıMeren basamaklarından adımı atarken ayaklarım zangır zangır titrer olduSonrasında hastaneye gitmeye karar verdim ve taksiye bindimO esnada iki kolumdada koltuk altından başlayıp parmaklara değin uzanan bir anestezi başladıTakside azıcık soluklandım biraz daha toparladımAncak halsizlik ve güçsüzlük şehvetli geçmediDoktor ekg çektikten sonradan biraz çarpıntın var dediRöntgen istediSonra röntgen çektrdim ve aradan az kalsın 1 saat geçince kontrol için 2 ekgyi çektirdiSonuç olarak biraz taşikardim olmuş kardiyoloğa görünmemi nasihat etti yalnızca şu lahza için endişe edecek bir şey değil dedi ve gitti daha artı bilgi alamadımHastane ortamı çok yoğundu o yüzden bende daha pozitif doktorları meşgul etmek istemedimBurada elektrokardiyogram sonuçlarımı paylaşmak istedimBelki bir bilen dost birazcık daha aydınlatıcı şekilde yorumlayabilir diye düşündüm

sırası gelmişken yaşım 27 cinsiyetim erkek:

Ilk kalp grafiği sonucum:

Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi olmak için tıklayınız

Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi olmak için tıklayınız

Bu da 1 saat sorna çekilen 2 ekg sonucu:

Üst Alt