Son Konu

Seren Serengil'den şoke eden İbrahim Tatlıses itirafı: Beni tehdit etti

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
SdLgr_1617363374_6445.jpg

Yaşadığı rahatsızlık nedeniyle gündemden düşmeyen Seren Serengil, sunuculuk yaptığı sabah programında herkesi şaşırtan bir itirafta bulundu. Serengil, yıllar evvel İbrahim Tatlıses'in kendisini tehdit ettiğini söyledi.

Seren Serengil, yıllar evvel Gülben Ergen nedeniyle İbrahim Tatlıses ile ortasının bozulduğunu söyledi. Yıllar sonra gelen bu itiraf herkesi şaşırtırken Serengil, açıklamalarına devam etti.

Son devirlerde hastalığıyla boğuşan Serengil, "İbrahim Beyefendi yaptı; küsmüştük o sırada. Ben çok severim olağanda; Gülben hadiselerinden ötürü aramız açıldı. O orta ben de Sacit Aslan'a gittim bunu gönderin gitsin dedim. Bir baktım gitmemiş. Ben de sordum. İbrahim konuşacak senle dedi. İbrahim Beyefendi geldi 'Seren bunun ekmeğiyle oynamayalım' dedi. O günden sonra İbrahim Beyefendi istemedim dedi biz küs olarak çalışmak zorunda kaldık" halinde konuştu.

Serengil, Tatlıses ile küstükten sonra yaşadıklarını şu sözlerle anlattı: " Ankara'da tam sahneye başlıyordum İbrahim Tatlıses o gazinonun sahibini aramış. Açmayalım tehdit alıyorum dedi. Annem ve babam da o denli ki 'çıkacaksın' dedi ve beni annem çıkardı sahneye. Ya dedim beni vururlar dedim lakin çıkarttı annem." 

Üst Alt