Son Konu

Duygusal anlar yaşandı... Faik Öztürk'ten Safiye Soyman anısı!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
duygusal_anlar_yasandi_faik_ozturkten_safiye_soyman_anisi_1617354739_2497.jpg

Ünlü müzikçi Safiye Soyman ile 21 yıldır birlikte olan ve renkli kişiliğe ile bilinen Faik Öztürk, Star TV'de ekrana getirilen Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu.

Tüm programlara yıllarca birlikte çıkan Safiye Soyman ve Faik Öztürk, Türkiye'nin en eğlenceli ve renkli çiftleri ortasında yerini alıyor. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk olan Faik Öztürk, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Dikkat çeken açıklamalarda bulunan Faik Öztürk, kalp ameliyatına girmeden evvel Safiye Soyman'la olan anısını anlattı.

Kalp ameliyatına girmeden evvel Safiye Soyman ve tabibin konuşmasına şahit olan Öztürk, 'Benim kalbimi al Faik'e tak seve seve yaşasın' dedi. "Onu duyup ameliyata girdim. Kalp ameliyatım uzun sürdü. Safiye huyumun değişmesinden çok korktu. Kalp ameliyatı huy değiştiriyormuş. En çok buna Safiye'nin üzülmesine üzülmüştüm. Çok farklı bir şey 21 yıldır birebir meskende yaşayıp bir saat küs kalmamak her baba yiğidin harcı değil. Bir gün konuta gitmemezlik etmemişimdir." 

Üst Alt