Son Konu

Doktor Zeynep'i Öldüren Eşinden Akılalmaz İfade: "Bana 'Yakışıklı Değilsin' Dedi"

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-0e32f726fa3493d7661e340aae1cc30cd1fd41f2.jpg

Ankara'da kadın doğum uzmanı Opr. Dr. Zeynep Erdoğan, 8 ay evvel evlendiği işsiz eşi Mehmet Erdoğan tarafından 14 yaşındaki oğlunun gözü önünde bıçaklanarak öldürüldü. Mehmet Erdoğan sözünde, "Eşim bana daima 'Sen güzel değilsin, senden daha güzel birini bulup onunla evleneceğim' diyordu. Olay günü de bu mevzu üzerine tartıştık ve kendisini bıçakladım" dedi.

Müthiş cinayet evvelki gün akşam saatlerinde Çankaya ilçesi Mutlukent Mahallesi'nde işlendi. Yaklaşık 8 ay evvel ikinci evliliğini yapan Zeynep Erdoğan, eşi Mehmet Erdoğan ile gece saatlerinde tartışmaya başladı. 

Tartışmanın arbedeye dönüşmesi üzerine Mehmet Erdoğan mutfaktan aldığı bıçakla eşi Zeynep Erdoğan'ı, birinci evliliğinden olan oğlu A.A. konutta bulunduğu sırada 5 yerinden bıçakladı. Zeynep Erdoğan kanlar içinde yere yığılırken, Mehmet Erdoğan panikle meskenden kaçtı. A.A., dışarıya çıkarak komşularından yardım istedi. 

Komşuların ihbarı üzerine sıhhat ve polis takımı sevk edildi.Sağlık grubunun yaptığı denetimde Zeynep Erdoğan'ın hayatını kaybettiğini belirlendi. 

Mehmet Erdoğan'ın olay sırasında darp etmesi nedeniyle yaralanan A.A. da hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı.

Yakalanarak gözaltına alındı

Olayın akabinde kaçan Mehmet Erdoğan, Cinayet Ofis Amirliği grupları tarafından Ümitköy'de kendisine ilişkin aracın içinde yakalanarak gözaltına alındı.

Mehmet Erdoğan ve Zeynep Erdoğan'ın 9 ay evvel internette tanıştığı, Mehmet Erdoğan'ın kendisini mühendis olarak tanıttığı fakat uzun müddettir işsiz ve meslek sahibi de olmadığı öğrenildi. 

İkiside ikinci evliliklerini yapan çiftten Zeynep Erdoğan'ın 1, Mehmet Erdoğan'ın 2 çocuğu olduğu belirtildi.

"Sürekli 'Sen güzel değilsin' diyordu"

Mehmet Erdoğan'ın polise verdiği birinci sözünde, "Eşim bana daima 'Sen güzel değilsin, senden daha güzel birini bulup onunla evleneceğim' diyordu. Olay günü de bu mevzu üzerine tartıştık ve kendisini bıçakladım" dediği öğrenildi.

Üst Alt