Son Konu

Justin Bieber'dan ilginç itiraf: Her şeyimi siyah kültürüne borçluyum

Garfield

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
justin_bieberdan_ilginc_itiraf_her_seyimi_siyah_kulturune_borcluyum_1591606580_8654.jpg

Amerika da yaşanan ırkçı saldırılara genç şarkıcı Justin Bieber 'dan sert tepki geldi. Sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapan genç şarkıcı son olarak tüm kariyerini siyah kültürüne borçlu olduğunu itiraf etti.

26 yaşındaki dünyaca ünü Kanadalı şarkıcı Justin Bieber'dan ABD’li siyahi vatandaş George Floyd’un polis şiddeti sonucu ölümünün ardından tepki gösteren ünlüler arasında yer aldı. Bieber kariyerini siyahi kültüre borçlu olduğuna yönelik paylaşımlarda bulundu.

8Fa5T_1591606695_7917.JPG

138 milyon takipçisi olan hesabından paylaşım yapan genç şarkıcı "Siyahların kültüründen ilham alıyorum. Siyahların kültüründen faydalanıyorum. Tarzım, şarkı söyleme biçimim, dansım, performansım ve moda anlayışım; hepsi siyahların kültüründen etkileniyor ve ilham alıyor. Bugünden itibaren, platformumu ırksal adaletsizliğe ve sistematik baskıya dair öğrenmek, konuşmak ve çok ihtiyaç duyulan değişimin bir parçası olmanın yollarını bulmak için kullanacağıma söz veriyorum” notunu düştü. Gönderiye anında binlerce beğeni ve yorum yağarken Formula 1 yarış pilotu Lewis Hamilton'ın "Amin kardeşim" yazdı.

JILYq_1591606738_7874.jpg

Üst Alt