Son Konu

Escobar'ın Kardeşi, Elon Musk'a Uyuşturucu İşi Teklif Etti

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
escobar-in-kardesi-elon-musk-a-uyusturucu-ticareti-icin-teklifte-bulundu-1563793609.jpg

Pablo Escobar'ın kardeşi Roberto Escobar, Tesla ve SpaceX CEO'su Elon Musk'a çok farklı bir hususta teklifte bulundu. Geçtiğimiz haftalarda aralarında bir anlaşmazlık yaşanan ikiliden Roberto Escobar, yeni bir iş için Musk'a iştirak teklif etti.

Geçtiğimiz haftalarda Elon Musk'ın kendi alev makinesi fikrini çaldığını ve 100 milyon dolar verirse bu mevzuyu unutabileceğini söyleyen Roberto Escobar, bu durumun rastgele bir kâr getirmemesinden sonra dahi iş kişisine farklı bir teklifle gitti.

9112d50ac393551da47a0b195ad6a66dc81dc045.jpeg

Elon Musk'la birlikte uyuşturucu bir unsur olan marijuana işine girmek istediğini söz eden Roberto Escobar, Elon Musk'a şu formda bir teklif gönderdi:

"İçmeyi sevdiğini biliyorum. Ben ve Pablo da içerdik. Artık uyuşturucuyu yasal olarak satabiliyoruz dostum, her şeyi biliyorum. Kolay para."

9bcb4b94a72b5f937b29e2fe5f51aafd8e22fd8b.jpeg

Şirketin ismini de kendi başında 'Elon Escobar Drugs Inc.' olarak belirleyen Roberto Escobar, teklifinden evvel aralarında geçen alev makinesi hadisesinden da bahsetti. Bir Tesla çalışanının fikrini çaldığını sav eden Escobar, fikri mülkiyet hakkı ve isminin karalanması sebebiyle 100 milyon dolarlık bir paranın kendisine ödenmesi gerektiğini söylemiş, yoksa duruşmada buluşacaklarını belirtmişti.

3e7fb7f25ee08487c41b5e620c27136848669b90.jpeg

Roberto Escobar, Elon Musk'a yaptığı tekliflerde ya kendisiyle bir uyuşturucu ticaretine ya da eczacılık işine girmesini teklif etti. Üçüncü bir teklif sunmayan Roberto Escobar, bu iki seçenekten rastgele birisini uygularsa Elon Musk'la aralarında hiçbir sorunun kalmayacağını belirtti. Teklifinin ahir da "Beklemedeyim" yazmayı unutmadı.

Elon Musk şu an için bahse ait rastgele bir açıklamada bulunmadı. Evvelki hadiseye yaklaşımı üzere bu hususa da 'soğuk' bir tutum sergileyeceğini düşündüğümüz Elon Musk'ın yakın devirde bahse ait bir açıklama yapması bekleniyor. Tüm bunların yanı sıra Roberto Escobar'ın uçuk fikirleri gerçekleşmedikçe yenilerinin ortaya çıkması artık bir çeşit örüntüyü oluşturduğu için Escobar'ın yeni teklifinin ne olacağını da merakla bekliyoruz.

Üst Alt