Son Konu

Pınar Deniz ile Kaan Yıldırım'dan ilk paylaşım

elektronikci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Son vakitlerin çok konuşulan isimlerinden Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz…

Hande Erçel ile kısa müddet evvel yollarını ayıran Yıldırım, gönlünü “Yargı” dizisinin başrol oyuncusu Pınar Deniz’e kaptırdı.

İlk kere el ele

Yiğit Kirazcı ile birlikteliğini yaz devrinde noktalayan Deniz ile Yıldırım, geçtiğimiz hafta Harbiye Açıkhava'da düzenlenen Melike Şahin konserine el ele gitti.

Heyecanlı oldukları görülen çiftten Yıldırım, “Her şey çok yolunda, keyfimiz çok yerinde…” açıklamasını yaparken, Pınar Deniz ise, “Her şey hoş gidiyor” dedi.

pinar-kaan_8905.jpg

Artık toplumsal medyadalar

Çift, aşklarını artık de toplumsal medyaya taşıdı.

Kaan Yıldırım, sevgilisiyle birlikte verdiği pozu, “Çok...” notuyla toplumsal medya hesabından yayınladı.

pinar-kaan_9601.jpg

Takipçileri çok beğendi

Pınar Deniz de Yıldırım ile siyah-beyaz bir fotoğrafını paylaşıp, “Çok kalp...” notunu düştü.

İkilinin gönderileri takipçileri tarafından epeyce ilgi gördü.

pinar-kaan_1218.jpg

“Kötü biten bir bağım yok”

Öte yandan Deniz, geçtiğimiz aylarda verdiği bir röportajda, “Ben bütün bağlantılarımı saf bir yerden kurarım. Hayata bu hisleri hissetmek için geldiğimize inanıyorum. Aşk başlarken hoş ancak biterken de hoş bitebilmeli. Bu bağlantıyı nasıl yaşadığınla alakalı bir şey. Benim açımdan berbat biten bir münasebetim yok lakin üzülüyorsun natürel. Tekrar de yaş ilerledikçe daha acısız bitiyor.” ifadelerine yer vermişti.

pinar-kaan_3928.jpg

Üst Alt