Son Konu

Cem Yılmaz'dan 'Demet Akalın' geri adımı! 'Ben öyle bir şey söylemedim'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
cem_yilmaz_demet_akalinini_diline_doladi_benim_oglum_daha_zeki_1618040924_1038.jpg

Komedyen Cem Yılmaz, koronavirüs önlemleri kapsamında stand-up şovlarında Demet Akalın ve kızını ti'ye almış, Akalın'dan ise bu duruma sert bir karşılık gelmişti. Ünlü komedyenden geri adım geldi.

Kuvvetli PSM'de gerçekleşen gösterisinde Cem Yılmaz'ın Demet Akalın'la ilgili yaptığı espri izleyenleri gülümsetti. Yılmaz gösterisinde geçen hafta Kızı Hira'nın TikTok'a 7 bin TL kaptırmasına sitem eden Demet Akalın'ı lisanına doladı.

"Demet Akalın'ın kızı Hira 7 bin TL kaybetmiş. Benim oğlum 2-3 sene evvel 6 bin TL kaybetti Allah'tan. En azından biraz daha zeki, az kaybettirmiş" diyen Yılmaz, Demet'ı kızdıracak espride bulundu.

Bu olayın akabinde Demet Akalın'dan bir cevap geldi. Akalın kendisini ti'ye alan ünlü komedyene, 'Yalnız ben parayı alıp çoktan Doğu'ya oyuncak olarak gönderdim. O'ndan daha varlıklı değilim lakin daha merhametli olduğum kesin. Kızım da saf. O'nun oğlu bilerek almış, Hira gül göndermiş ne fark var. Allah tüm çocuklara ana baba parasını hoş yemeyi nasip etsin.' cevabını verdi.

Yılmaz'dan yaşanan olaylar sonrası geri adım geldi. Ünlü komedyen kendisine olayı hatırlatan magazin muhabirlerine, 'Ben o denli bir şey demedim.' karşılığını verdi. Gazetecilerin bu halde yazıldığını belirtmesi üzerine ise, 'Tamam, söyledim evet!' reaksiyonunu verdi.

Üst Alt