Son Konu

Oğuz Yılmaz'ın mezarını ziyaret eden eşinin sözleri yürek burktu

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
oguz_yilmazin_mezarini_ziyaret_eden_esinin_sozleri_yurek_burktu_1621693649_1641.jpg

Kalp krizi nedeniyle vefat eden ünlü türkücü Oğuz Yılmaz'ın eşi Aylin Yılmaz, hayat arkadaşının mezarını ziyaret etti. Yılmaz'ın ziyaret sonrası toplumsal medya hesabından paylaştığı kelamlar yürek burktu.
HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN
Ünlü türkücü Oğuz Yılmaz, 19 Mayıs'ta geçirdiği kalp krizi nedeniyle 53 yaşında hayata gözlerini yummuştu. Vefatı büyük keder yaratan Oğuz Yılmaz'ın hayat arkadaşı Aylin Yılmaz, 23 yıllık eşinin mezarını ziyarete gitti.

Aylin Yılmaz, mezar ziyaretinin akabinde toplumsal medya hesabından hislerini paylaştı. Aylin Yılmaz'ın Instagram hesabından paylaştığı kelamlar, okuyanları duygulandırdı.

"KALBİM DAİMA SENİN İÇİN ATACAK"

Oğuz Yılmaz'ın hayat arkadaşı Aylin Yılmaz'ın toplumsal medyadan yaptığı paylaşım şu formda: "Bak yeniden baş başa kaldık. Seni hiç yalnız bırakmayacağım. Hayatımın en güç günlerinden biriydi. Bu türlü bir günü yaşayacağımı hiçbir vakit düşünmemiştim. Daha gerçekleştireceğimiz sayısız hayalimiz vardı. 23 yıldır birbirimize doyamadık. Seninle sonsuzluğa birlikte gitmeye kelam vermiştik. Beni orada da bekleyeceğini biliyorum... Yanına geleceğim vakte kadar kalbim daima senin için atacak. Canon Aylin Yılmaz"

Üst Alt