Son Konu

Blasphemous'a Yeni DLC ve Devam Oyunu Yolda

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_612895191a72f_72641.jpg

Blasphemous benim için son yılların en başarılı soulslike - metroidvania oyunlarından birisi, fırsat buldukça da övmeyi hiç ihmal etmiyorum. Gerek görsel tarzı, gerek inanılmaz müzikleri, gerekse akılda yer eden hikayesiyle türün en iyi örneklerinden biri olan Blasphemous'tan iki haber birden geldi dün gece.

Game Kitchen, 26 Ağustos gecesi için bir duyurularının olduğunu söylediğinde açıkçası bunun devam oyunu olduğunu tahmin etmiştim. Ama bir de DLC duyurulmasını açıkça beklemiyordum, bu da çok güzel bir sürpriz oldu.

Oyun Aralık ayında Wounds of Eventide isimli son bir genişleme paketine kavuşacak ve Blasphemous için "gerçek son" sunacakmış. Bu da bunun bağımsız bir DLC değil de doğrudan hikayeyi devam ettirecek, ana oyun eklentisi olduğunu gösteriyor. Bu da çok iyi bir haber.

Game Kitchen, devam oyunu üzerinde de çalışmaya başladıklarını ve bunun için de 2023 yılını hedeflediklerini de müjdeledi. Yeni oyuna dair bir detay paylaşılmasa da Blasphemous'un hak ettiği başarıya ulaştığını ve Game Kitchen'ı satışlarıyla da tatmin ettiğini bilmek güzel.

Aşağıda Wounds of Eventide'ın sinematik fragmanını izleyebilirsiniz:

Üst Alt