Son Konu

Türk tasarımcıdan macOS 11 Ventura konsepti (Video)

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
maxresdefault-Sx3k_cover.jpg

İşletim sistemleri için konsept tasarım paylaşımları yayınlayan Türk YouTuber Kaan Kamer Avdan macOS 11 Ventura konsepti ile dikkatleri üzerine çekti.

Türk tasarımcıdan macOS 11 Ventura konsepti (Video)

iOS 13, Windows XP 2018 Edition, Windows 7 2018 Edition ,Windows XP Mobile 2018 Edition, Windows Vista 2018 Edition ve Windows 11 , Android 11 ve Windows XP 2019 Edition konseptleriyle ilgili çalışmalarını yayınlayan  Türk YouTuber Kaan Kamer Avdan macOS 11 Ventura konsepti ile karşımıza çıktı.

Eylül ayı ile birlikte iPhone 11 serisinin tanıtımını gerçekleştiren Apple’ın MacBook bilgisayarlar için macOS 11 Ventura sürümü merakla bekleniyor. Apple son olarak macOS işletim sisteminde 10.15 Catalina sürümünü kullanıcılara sunmuştu. iOS 12 ve iOS 13 için konsept tasarımlar yayınlayan Türk YouTuber Kaan Kamer Avdan adeta Apple’a ders niteliğinde macOS 11 Ventura konseptini yayınladı. Videoda öne çıkan detaylar; Yeniden tasarlanmış arama, daha kolay dosya transferi, Widget'ların masaüstüne sabitlenebilmesi, yeni ayarlar görünümü, daha koyu Karanlık Mod ve FaceID desteği.

Apple macOS 11 Ventura'yı ne zaman yayınlayacak?

Son olarak macOS işletim sisteminde 10.15 Catalina sürümünü kullanıcılara sunan Apple’ın macOS 11 Ventura sürümünü kullanıcılarına ne zaman sunacağı konusunda şuan için net bir bilgi verilmiyor. Fakat Türk YouTuber tarafından yayınlayan macOS 11 Ventura konseptini Apple’ın dikkatini çekebilecek nitelikte detayları içerdiğini söyleyebiliriz.

Üst Alt