Son Konu

İbrahim Tatlıses'ten şoförüne: Bas gaza!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ibrahim_tatlisesten_soforune_bas_gaza_1620746743_8731.jpg

İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz günlerde evlendiği Gülçin Karakaya ile Bodrum’da görüntülendi. 69 yaşındaki türkücünün müdafaaları, gazetecilerin imaj almasını engellemeye çalıştı.
HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN
Gönül evliliği yaptığını duyuran Tatlıses, evvelki gün sevgilisi ile Bodrum yolunda görüntülendi. Dinlenme tesisinde Gülçin Karakaya kahve almak için araçtan inince objektiflere takıldı.

Süratle aracına dönen Karakaya, sorulara karşılık vermedi. Tatlıses'in müdafaaları ise gazetecilerin manzara almasını engellemeye çalıştı. Gazetecilerle muhafazalar ortasında yaşanan gerginlikten faydalanan İbrahim Tatlıses, sürücüsüne "Bas gaza!" talimatı verdi.

İbrahim Tatlıses, Gülçin Karakaya’nın ablası ve yakınlarıyla Bodrum’daki Tatlıses Çiğ Köfte şubesinde, geçtiğimiz hafta iftar için bir ortaya geldi. Aile, iftardan sonra İbo Show’un son kısmını birlikte izledi.

NE OLMUŞTU?

İbrahim Tatlıses'in sunuculuğunu üstlendiği İbo Show'un 1 Mayıs cumartesi akşamı ekrana getirilen yeni kısmında bu haftaki konukları Murat Dalkılıç, Ersay Üner, Simge Sağın, Ebru Yaşar oldu. İbo Show'un son kısmında bomba bir itiraf geldi. Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlendiğini açıkladı. Bir süredir Karakaya ile Bodrum’da yaşayan Tatlıses eşine kendi elleriyle ciğer tava yaptı.

Ebru Yaşar'ın "Sen nikahlanmışsın" demesi üzerine İbrahim Tatlıses, bugüne kadar yaptığı evlilikleri saydı. Beşinci evliliğini de yaptığını söyleyen Tatlıses, "Mutluyum, ben evliyim kardeşim, Gülçin bana çok uygun bakıyor. Ben bu saatten sonra kimseye hesap verecek durumda değilim" dedi.

İbrahim Tatlıses'in Gülçin Karakaya'ya özel bir tek taş pırlanta yüzükle evlilik teklifi yaptığı ve çiftin meskende nikah kıydırdığı öğrenildi.

GÜLÇİN KARAKAYA KİMDİR? 

Gülçin Karakaya, İbrahim Tatlıses'le yaptığı evlilik ile gündeme geliyor. 26 yaşında olan Gülçin Karakaya ile 69 yaşındaki İbrahim Tatlıses'in 1,5 yıldır alakası olduğu ortaya çıkmıştı. Tatlıses'i, Gülçin Karakaya ile eski eşi Ayşegül Yıldız'la da tanıştırmıştı.

Üst Alt