Son Konu

Herkeze yardımcı olacak sigara vazgeçme deneyimim Netice: Başarılı :)

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar ele vermek isteyene faydalı olması düşüncesi ile konuyu açtım 1 yıldır içmiyorum bıraktım ben 7 sene sigara içtim günde 1 paket hemde resmi olarak elektirik süpürgesi gibi çekiyordum içime, tekte sigaranın yarısı bitiyordu neyse iş hayatı olsun , kız arkadaşımın benden tiksinmesi olsun, sigaram kalmayınca kavgacı tavırlarla aileme bile küfür etmem falan beni sigarayı vazgeçme konusunda bir karar almamı sağladı Nicotinell adında nicotin bantı aldım, her 2 eczaneden bir tanesinde var Alman malı bu bant , bazıları başka dandik marka kullanıp, ben bant kullandım işe afacan diyebilir, bu öbür 3 çeşidi var, 52 mg olanı en yükseği hatta başımı döndürdü birincil baş ağır geldi diyebilirim daha sonra alıştım, 3 ay her tarafında bant kullandım, 1 kutuda 7 adet bant var, toplam 15 paket kullanmışımdır, 1 kutu 20 tl sigaradan ucuza geliyor parası hesapladım 1 numara en büyüğü 52 mg, 2 numara 27 mg, 3 numara olanıda en küçüğü 17 mg sanırım, 5 5 5 almıştım her seviyeden bilginiz olsun, birazda irade gerekiyor ast lakin belirlenmiş olun zulüm çekmiyorsunuz yani normalde bırakırken sürekli uykunuz gelir, kavgacı olursunuz yada kriz kazanç beyin algılamanız düşer ruh gibi gezersiniz etrafta ya bu işte o etkileri minimuma indiriyor öyle olmuyorsunuz birincil 6 ay içinde 5 15 kilo arası kilo alabilirsiniz sonradan hızlıca sebze ton balığı falan ekmek yemeyerek yada tatsız çay kahve içerek diyet ile o kiloyu veriyorsunuz Şunuda belirteyim uyurken bantı çıkartmayın takılı kalsın uyurken sigara içmiyorum zaten ne lüzum var diye bir hataya düşmeyin sabahtan deli gibi nikotin ricası oluyor yahut sabahtan sabaha bantı değiştirin bir gün sağ kola bir gün sol kola takın, 24 saat 1 tanesinin etkisi sürüyor, ben çok mutluyum artık yalnızca bu tecrübemi paylaşarak bir takım kişilere yararlı olcağını düşündüm kendinize iyi bakın

Üst Alt