Son Konu

Türk öğrenci Apple'ın reklam filminde oynayacak!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
mustafa-mert-topal-8nZ5_cover.jpg

Teknoloji devi Apple, çektiği ikonik reklamlar ile gündeme gelmeye devam ediyor. Hollywood kalitesinde reklam çeken Apple'ın yeni konuğu ise Türk lise öğrencisi olacak. Model olmak isteyen Mustafa Mert Topal, Apple'ın reklam sineması için müracaatta bulundu. Başvurusu kabul edilen Topal, şu sıralar Amerika'nın yolunu tutmuş durumda.

Reklam sinemasından şimdi ne kadar kazanacağı açıklanmayan Topal, elde ettiği geliri kardeşlerinin okuması ve bir kısmını de yatırım yapmak için kullanacağını belirtiyor. Bu açıklamalardan Topal'ın hatrı sayılır bir ölçü kazanacağı düşünülüyor.

Yaklaşık 4 ay boyunca Amerika'da kalacak olan Topal'a gelen mailde "Yaptığımız incelemelerde sizleri bu faaliyet için uygun gördük. Lütfen 72 saat içerisinde yapılmış PCR testi yaptırmayı unutmayın." tabirinin yer aldığını belirtelim.

apple-mustafa-mert-topal-mnEX.jpg

Mustafa Mert Topal mevzu ile ilgili olarak, “Arkadaşlarım model olma konusunda daima bir yerlere başvurmam gerektiğini söylüyordı. Bir gün yeniden bu türlü bir sohbetin akabinde Apple’ın bu türlü bir ilan açtığını gördüm. ‘Neden olmasın’ dedim kendi kendime. Ve müracaat yaptım. Sonrasında olumlu bir biçimde döndüler bana. Çok şaşırdım. Yazışmalar başladı. İngilizce yazışmalar yapılıyordu, çeviri ile yazışmalara karşılık veriyordum. Daha sonra internet üzerinden birkaç mülakata girdim. Kabul edildiğimi ve Amerika’ya gelmem gerektiğini söylediler. Durumu aileme ilettiğimde inanamadılar. Sonra yazışmaları onlara gösterdiğimde çok şaşırdılar. Bu bir fırsat. Yeterli bir fiyat karşılığında gideceğim. 20 Nisan tarihinde seyahatimiz başlıyor. 4 aylık bir mühlet orada kalacağım. Çekimlerin akabinde Trabzon’a geri döneceğim. Kazandığım fiyatla birlikte ben ve 3 kardeşimin eğitimine harcayıp babamla birlikte yatırım yapacağız.” dedi.

Üst Alt