Son Konu

Öykü Çelik’in Survivor’da giydiği tişört 20 bin TL'ye satıldı!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
oyku_celik_sabrin_sinirlarini_zorluyor_hem_suclu_hem_guclu_1606026571_0105.jpg

Ünlü oyuncu Hikaye Çelik, Survivor’da giydiği tişörtü açık artırmada 20 bin TL’ye sattı. Çelik, tokasını da 2 bin TL’ye bağışladı.

SMA hastası Miran Duman’a yardım için yapılan canlı yayında, Hikaye Çelik’in Survivor’da giydiği tişörtü 20 bin TL’ye satıldı. Canlı yayın sırasında izleyicilerden bir kişi Çelik’in tokasına 2 bin TL teklif etti.

Hikaye Çelik, bu teklifi kabul ederek tokasını da bağışladı. Eda Özerkan ve Timur Acar’ın da yer aldığı yardım gecesinde Mirhan Duman bebek için toplamda 150 bin TL toplandı.

Makyaj sanatkarı Alp Kavasoğlu, ayrılık haberi ile magazin gündeminde olan Hikaye Çelik'i baştan aşağıya değiştirdi.

'Survivor 2021'de gayret edip elenen Hikaye Çelik, her ne kadar Yeşilçam'dan ilham aldığını söylese de daha çok pop müziğin ünlü ismi Lady Gaga'ya benzetildi.

Birçok toplumsal medya kullanıcısı, 33 yaşındaki oyuncuya "Her halin öbür güzel" diyerek övgü yağdırdı.

Ünlü oyuncu Hikaye Çelik ve evlilik hazırlığındaki erkek arkadaşı İsmail Berhan'dan üzücü haber geldi. Geçen haftalarda Survivor 2021'den elenen ünlü oyuncu, müsabaka dönüşü evlilik hazırlığında olduğunu belirtmişti.

'Survivor’dan elenmenizin akabinde ada karıştı' kelamlarına Çelik, "Zaten beklediğim bir şeydi. Ben orada olduğum için beşerler biraz daha sakin görünüyorlardı, ben ortayı buluyordum. Ben bekliyordum ancak bu kadarını beklemiyordum açıkçası. İnanılmaz bir kaos oldu. Aslında çok makus bir şey değil, herkes cebindeki taşları döksün konuşulacaksa konuşulsun rahatlasınlar daha iyi" dedi.

Evlilik arefesindeki Çelik, Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla herkesi şok etti. Çelik, "İsmail Berhan Perinçekli ile kelam konusu olan münasebetimiz karşılıklı anlayış ve hürmet çerçevesi içerisinden bitmiş bulunmaktadır. Sevgili basın mensubu arkadaşlardan alakada olduğumuz devirdeki üzere ayrılığımıza karşı da hassasiyeti göstermelerini rica ediyorum. Sevgiler" açıklamasıyla ilgisinin bittiğini söyledi.

NE OLMUŞTU?

Ünlü oyuncu Hikaye Çelik dünya meskenine giriyor. Son olarak Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor müsabakasında uğraş veren ve geçtiğimiz haftalarda elenen Hikaye Çelik sevgilisinden aldığı evlilik teklifine evet dediğini açıklamıştı.

'Survivor' yarışından elenen Hikaye Çelik, hayatının en büyük sürpriziyle karşılaştı. Oyuncu, yarış programı için Dominik Cumhuriyeti'ne gitmeden evvel aşk yaşamaya başladığı İsmail Berhan'dan evlilik teklifi aldı.

Instagram'dan parmağındaki alyansı paylaşan Çelik, "Evet" yazarak, teklif aldığını duyurdu. Oyuncuya, kısa müddette yüzlerce tebrik iletisi yağdı. Çiftin, önümüzde aylarda nikah masasına oturmayı planladığı öğrenildi.

Üst Alt