Son Konu

Oyuncu Levent Ülgen, hakkında yapılan yalan haberlere sert çıktı!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
oyuncu_levent_ulgen_hakkinda_yapilan_yalan_haberlere_sert_cikti_1637151504_4591.jpg

Bir periyoda damga vuran En son Babalar dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan usta oyuncu Ali Erkazan katıldığı bir magazin programında çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Erkazan, dizide Damat rolünde bulunan Levent Hakkında birtakım telaffuzları şaşırttı.

Birçok başarılı projede yer alan usta oyuncu Ali Erkazan, En Son Babalar Duyar dizisinde rol aldığı Levent Ülgen ve üretimci Birol İnanç hakkında sert açıklamalarda bulundu. İşte Ali Erkazan'ın açıklamalar;

"Nankörlüğünden dolayı, beni satmasından ötürü hayatım boyunca affetmeyeceğim Levent Ülgen vardır, bir daha hayat beni onunla hiçbir vakit karşı karşıya getiremez...

'En Son Babalar Duyar' dizisi vardı. Onu diziye aldırdım, ben önerdim. Parasını da kurallarını da ben konuştum. Zira teklifi ben yaptım! Kendisini Ankara Sanat Tiyatrosu'ndan tanırım, tıpkı kanıları paylaşan insanlardık. Bir tesadüf müsabaka sonucu proje dahil oldu.

'En Son Babalar Duyar' dizisine bir damat aranıyordu ben Levent'i lokantada Yemek yerken gördüm, teklifte bulundum. 'Abi sen tamam diyorsan ben hazırım' dedi. Ben de çabucak yetkilileri aradım, her şeyi ben konuştum. Nasıl oynaması gerektiğine kadar anlattım.

Ona bir tek cümle söyledim 'sen sahtekarlık yapmak için sahtekarlık yapmıyorsun, ailene faydan dokunsun diye bir şeyler yapmaya çalışan bir karakteri canlandırıyorsun' diye anlattım. Role nasıl hazırlanması gerektiğini anlattım.

O periyot bizim kontratımızda yazan unsurları karşılıyordu yöneticiler ancak çalışanlar paralarını almaktan zorlanıyorlardı. Biz de devreye girdik, biraz zahmetler yaşadık yapımcıyla. Birol İtimat bizim alttan kuyumuzu kazmış, Ayşegül'le beni ekarte etmenin yollarına başvurdu. Orada Levent Ülgen ile Metin Coşkun da Birol'a hizmet etti. 'Ayşegül Abla ile Ali Abi olmadan dizi olur mu' demediler.

Birol 'Biz Ali Abi ve Ayşegül Hanım'la anlaşamadık, anlaşamaya da biliriz onlar olmadan devam eder misiniz' diye soruyor, bunlar da 'Biz ederiz' karşılığını veriyorlar. Birol da kıssayı damadın üzerine çevirip bizi ekarte etti. Bunlar da ona hizmet ettiler."

Üst Alt