Son Konu

Kaymakamdan Tepki Çeken Sözler: 'Çakallar, Terbiyesiz Herifler! Nerede Ulan Buranın Sorumlusu?'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-61b1f762fce3c782016ef26010c01d7a4bf2c378.jpg

Hatay'ın Dörtyol ilçe kaymakamı Ali Murat Kayhan'ın bir dolmuş şoförünü azarladığı manzaralar toplumsal medyada gündem oldu. 

Yolcu minibüslerinde olması gerekenden fazla yolcu çıkmasına sonlanan kaymakam Kayhan, karşısındakilere hakarete varan sözler kullandı.

"Bu çakallara niçin bu türlü yapıyorsunuz?"

Dolmuş yetkilileri ve güvenlik ünitelerinin olduğu kalabalığa karşı; “Bu çakallara niçin bu türlü yapıyorsunuz? Nerede lan buranın sorumlusu? Terbiyesiz herifler sizi” üzere tabirler kullanan Kayhan’a toplumsal medyadan yansılar yükseldi.

Dolmuş şoförüne ve güvenlik ünitelerine bu cins tabirler sarf eden Kayhan’ın ayrıca “Ben gösteririm bundan sonra görürsünüz. Bir kişi olsa bile men edeceksiniz” dediği duyuluyor.

"Milletvekili üzere hava atıyorsun, haddini bileceksin!"

Kayhan’ın bir öteki görüntüde da tartıştığı dolmuş şoförünün üzerine yürüyerek; “Terbiyesizlik yapma. Terbiyesiz adam gelmiş bana akıl veriyor bilmem ne yapıyor. Sana mı sordum ben? Ne yaptın lan, indir elini. Sana ne, ben bilmiyor muyum? Gelmiş buraya milletvekili üzere hava atıyorsun” üzere sözler kullandığı duyuluyor.

Dolmuş şoförü, “Yaşınıza ve makamınıza hürmetim, hürmetim sonsuz. Terbiyesizlik yapmak istemem” diye karşılık veriyor. “Sus” diyerek karşılık veren Kayhan’ın, “Haddini bileceksin, kenarda duracaksın” tabirini kullandıktan sonra gerisini dönüp gittiği görülüyor. Şoför ise “Peki, özür dilerim” diye karşılık veriyor.

Kaymakam Kayhan daha evvel "yılın en güzel kaymakamı" seçilmiş, mükafatını Cumhurbaşkanı Erdoğan vermişti.

Üst Alt