Son Konu

Burcu Esmersoy'dan üzücü şiddet itirafı: Babam tuvalette hortumla dövdü

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
burcu_esmersoydan_uzucu_siddet_itirafi_babam_tuvalette_hortumla_dovdu_1581930957_7285.jpg

Geçtiğimiz günlerde toplumsal medyada yayın yapan bir programa katılan hoş sunucu Burcu Esmersoy çocukken yaşadığı travmatik bir hadisesi anlattı. Esmersoy, pederinin kendisini tuvalette hortumla dövdüğü anları anlatmaya başlayınca sesi titredi.

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, pederi ile arasının yıllardır neden bozuk olduğunu itiraf etti. Lafa "çok eziyet görmüş ve sevgisiz kalmış bir çocukluğum var" cümlesiyle başlayan Esmersoy, ekranlardaki şatavatlı hayatının yanı sıra bitmeyen bir ruhsal savaşının olduğunu itiraf etti. Uzm. Psk. Gökhan Çınar'ın YouTube kanalına katılan Esmersoy, küçük yaşta ana ve pederinin ayrılması akabinde yaşadığı şiddetli hadiseleri anlattı.

OFvAA_1581931046_1053.jpg

Daha evvel neden anası ile konuşmadığını anlatan ünlü sunucu artık de babasıyla olan makûs anlarını anlattı. Yıllar sonra pederini ziyaret ettiği andan birinci sefer şu laflarla bahsetti: "Bir peder nasıl olması gerekiyor bilmiyorum. Pederimin yalnızca beni bölgesiz konuma azarladığını biliyorum. Pederleriyle bağlantıları çok yeterli olan kız arkadaşlarım hayata karşı daha inançlı, hayatlarına giren erkeklerle daha rahat olabildiklerini gördüm. Pederle ilgili problemleri çözemedim. Pederimle hiç görüşmüyordum, ablam 'Babam çok hasta istersen bir pişmanlık yaşamamak için görüşelim. Seni görmek istiyor' dedi. Ofisine görüşmeye gittik ve çok soğuk, tanımadığım bir insan fakat bir peder. Beni lütfen yargılamayın onun çok hasta ve güç durumda olduğunu gördüğüm hengam içimdeki rahatlamayı ve huzuru anlatamam. Bu şık bir his değil. Pederimin ablamla sert bir lisanla konuşmaya başladığını gördüğümde ben bir şey söylemek istiyorum diyerek 'Şu anda seni bu kadar makûs bir durumda görüyor olmaktan duyduğum memnunluğu sana söylemek istiyorum. Allah'a olan inancımı çok arttırıyor' dedim." 

F62Rs_1581932106_4425.jpg

"BABAM TUVALETTE BENİ DÖVDÜ!"

Esmersoy daha sonra çocukken pederi tarafından maruz kaldığı şiddetten bahsetti. O sırada genç sunucunun sesi titremeye başladı:

Üst Alt