Son Konu

En iyi Samsung telefon modelleri – Nisan 2021

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
0001-wCgh_cover.jpg

Nisan ayı yeni fiyat ve özellik bilgileri ile birlikte, en yeterli ve en beğenilen Samsung telefon modellerini sizler için bir ortaya getirdik.

samsung-galaxy-6-AhIM.jpg
En beğenilen ve en âlâ performans gösteren Samsung telefon modellerini sizler için listeledik!

Cep telefonları icat edildiğinden bugüne çeşitli evrimlerden geçmiş, bilgisayarlar ile yarışır bir teknolojiyi yakalamıştır. Hatta o denli ki, bilgisayarlarımızda yapığımız birçok süreci, cep telefonlarımızdan daha kolay ve süratli formda yapabiliyoruz. Akıllı telefon üreticileri ise her geçen gün yeni jenerasyon akıllı telefonlarını tanıtmaya devam ediyor.

Akıllı telefonlarımızdaki uygulamalar sayesinde, rastgele bir web siteye üye olmak epeyce kolay. Alışveriş sepetinizi kolay kolay denetim ederek sipariş vermeniz mümkün. Bu örneği verdim, zira koronavirüs salgını sebebi ile kısıtlamalara maruz kaldığımız şu günlerde en çok kullandığımız uygulamaların başında alışveriş geliyor. Tıpkı formda banka uygulamaları, EFT, havale vs vs.

Kestirim edersiniz ki, bahsettiğimiz üst seviye özellikler bunlar değil. Örneğin; 25 dakika içinde yüzde 100 şarj özelliği, 120 MP çözünürlüğe sahip kameralar ve bunun üzere birtakım özelliklerden bahsediyorum.

İçinde bulunduğumuz yılın en büyük yıldızlarından biri de, Samsung. Ayrıyeten Güney Koreli teknoloji devinin Türkiye’de üretime başlamış olduğunu da, siz pahalı okuyucularımıza bir kere daha hatırlatalım. Sunny markasıyla üretim yapan Atmaca Elektronik ile anlaşan Samsung’un Türk imali cep telefonları geçtiğimiz aylarda satışa sunulmaya başlandı bile...

Hazırlamış olduğumuz listemizde Nisan ayı yeni fiyat ve özellik bilgilerinin yer aldığı, en düzgün Samsung telefon modelleri bulunuyor.

Dilerseniz lafı hiç uzatmadan siz bedelli okuyucularımız için derlemiş olduğumuz bu listemize daima birlikte göz atalım.

İşte en güzel Samsung telefon modelleri;

b-samsung-galaxy-s21-ultra-256gb-2-C4K1.png
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Ortalama Fiyat: 14.799,90 TL

b-samsung-galaxy-s21-ultra-256gb-1-AREf.jpg
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Ekran Boyutu:
6.8 İnç

Dahili Depolama:
256 GB

Bellek (RAM):
12 GB