Son Konu

Sezer İnanoğlu'n. a. 6,5 milyonluk boşanma kavga

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
23
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sezer İnanoğlu'n a 6,5 milyonluk boşanma ağız dalaşı sezercik, sezer inanoğlu, mehtap meral inanoğlu, boşandılar, boşanma, nafaka, haberleri burada arkadaşlar 1548656197 1548656197 sezerinanogluna65milyonlukbosanmakavga5c4e9e4d5eb0fsezerinanogluna65milyonlukbosanmakavga5c4e9e4d5eb0f sezerinanogluna65milyonlukbosanmakavga5c4e9e4d5eb0f 1 Yeşil Сосны' Sezerciki Sezer İnanoğlu'na eşi mehtap Meral İnanoğlu', bilhassa, 6,5 milyonluk boşanma kavga başladı Melek'lerim TÜRK sinemasının vakit cocuk karakteri Sezercik'ben basit Sezer İnanoğlu'45 yıl önce uyuşturucu ve silah kaçakçılığı suçundan cezaevinde yatarken evlendiği ay ışığı Meral İnanoğlu boşanma tartışma açtı İnanoğlu, bu ay uyuşturucu sahibi olmak ve tedarik şut suçlamasıyla gözaltına alınıp özgür bırakılan Sezer İnanoğlu'25 milyon TL araç gereç, 4 milyon TL manevi toplam 65 milyon TL tazminat talep etti Mehtap Meral İnanoğlu ayrı olarak boşanma kavga sonuçlanana dek kendisi için aylık 35 bin TL, görme 2 yaşındaki kızı, alkol 50 bin TL aklıselim nafakası ile eşinin bütün mal varlığına ihtiyati aklıselim konulmasını istedi Uyuşturucu kullanıyor, ihanet ediyor Avukatı aracılığıyla Şişli 1 Aile Mahkemesi'ne başvuran ay ışığı Meral İnanoğlu, eşinin daha evvelden uyuşturucu kullandığını ama evlenirken kendisine kullanmayacağı bir kelime verdiğini belirterek, şöyle dedi: “Eşimi bu hastalıktan kurtarmak için elimden gelen mücadeleyi verdi Evlendikten daha sonra takriben 15 sene kullanmadı Fakat kızımız 20 aylıkken uyuşturucu kullanmaya her yerde başladı Hakkında uyuşturucu ve silah taşımak, bütün bu ticaretini yerine getirmek suçlarının ve burada böylece fazla tartışma Bu yaşadıklarım psikolojimi bozuyor Bundan Böyle ikamet ve huzurlu bir hayat sürmek istiyorum Eşim beni hor görüyor ve başkalarının köpek düşürüyor Başka kadınlarla ilişkisi olduğunu müşterek arkadaşlarımızdan öğrendim Hatta bir defa beraber izlemeye gittiğimiz bir dansözle ilişkisi, ben yaşadım Yaşadıklarıma kızım için sabrettim Listeleme lahza 2 yaşında ve gözleri allah vergisi görmeyen kızım Rüya Айше'içinde velayetinin bana verilmesini istiyorum Mehtap Meral İnanoğlu, içinde Sezer İnanoğlu'unesco ve nerede otomobiliyle Анкара'bir yayaya çarparak ölümüne neden oldu ve bu nedenle bir vakit cezaevine girmişti Ilk eşi intihar etmişti Sezer İnanoğlu'unesco ilk eşi sunucu Nil Pınar İnanoğlu, Beykoz'bankta yalılarında 23 Mart 1997'de başına tabancayla alev ederek intihar etmişti Sezer İnanoğlu'unesco eşinin ölümünden sonra bunalıma girdiği ve uyuşturucu kullanmaya başladıktan iddia edilmişti  

Üst Alt