Son Konu

Mustafa Üstündağ ile Ecem Özkaya boşandı! İlk açıklama geldi

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
mustafa_ustundag_ile_ecem_ozkaya_bosandi_1578383297_4684.jpg

Son yıllarda boşanan ünlüler sayısı epeyce arttı. Artık de boşanma haberi 2010 yılında evlenen Mustafa Üstündağ ve Ecem Özkaya'dan geldi.

Kurtlar Vadisi’nde canlandırdığı “Muro” karakteriyle ünlenen Mustafa Üstündağ, 'Cümbür Cemaat Aile' serinin setinde tanıştığı Ecem Özkaya ile 2010 evlenmişti. 2013 yılında ilk evlatları Ahmet Kaan isminde evlatları olan çift, 10 yıllık evliliklerini bitirdi. 

wg2Ya_1578383192_4675.jpeg

Ecem Özkaya ise ani gelişen evlilik kararının perde ardını anlatmıştı:

"Bir hatun hakikaten erkeğinin kendisinden iki gömlek üstün olmasını velev. Ben bayağı ağzının içine düştüm Mustafa'nın. Benim hiç aklımda yoktu evlenmek. Velev bir itirafta bulunmak istiyorum. Mustafa'ya ben evlenme teklif ettim."

"Beraberliğimizin 100'üncü gününde evlendik. 24 Nisan'da alakamız başladı ve o gün itibariyle evlenme kararı aldık. Aramızda 11 yaş var lakin bu hiç sorun olmadı..."

"ANLAŞARAK BİTİRDİK"

Eski kar-koca haberlerin akabinde yazılı bir açıklama yaptı:

"2010 yılında başlayan evliliğimizi oluşan fikir ayrılıklarımız nedeniyle geçtiğimiz ay karşılıklı anlaşarak sonlandırdık. Birbirimizi severek çıktığımız bu yolu ayırırken hürmetimizi ve dostluğumuzu koruyabilmenin bedelinin bilincindeyiz. Bir oğlumuzun da olduğunu hatırlatarak birlikte aldığımız bu karara hürmet gösterilmesini basın ve kamuoyundan rica ederiz..."

Üst Alt