Son Konu

Mehmet Ali Erbil aylar sonra kameralar karşısında! İşte ilk açıklama...

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
mehmet_ali_erbile_sigorta_soku_unlu_sanatcinin_hastane_masraflari_1575636738_6552.jpg

Ünlü oyuncu Mehmet Ali Erbil, uzun vade sonra tekrar kamera önüne geçti. Erbil, sıhhat durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Ünlü sanatçı Mehmet Ali Erbil, uzun vadedir ağır bakımda tedavi görüyordu. Eski sıhhatine geri kavuşan Erbil, konutundan sıhhati hakkında açıklamalarda bulundu. Sanatçı, 'İlk kez yeni yılda evdeydim. 2019'da hastanede, sair yıllarda işteydim. Torunum doğdu, art geriye çıktık hastaneden. Evvel sıhhat sonra neşe, memnunluk en son para diliyorum.' tabirlerini kullandı.

KIZ TORUNU OLDU

Mehmet Ali Erbil ve Muhsine Şehnaz Kamiloğlu'nun evliliğinden yerküreye gelen Sezin Erbil, bir kız bebek yerküreye getirdi. 2 gün evvel taburcu olan sanatçı Mehmet Ali Erbil, birinci defa dede olmanın sevincini yaşadı. Erbil'in torununun ismi Elisa oldu.

YXZUr_1576677628_6267.jpg

ERBİL'İN SON DURUMU!

Ünlü sanatçı Mehmet Ali Erbil, uzun vadedir hastanede devam eden tedavisini tamamladı. Meskene çıkan Erbil'in sıhhat durumu uygun.

TOPLUMSAL MEDYADA FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Bir vadedir ağır bakımda tedavi gören ünlü sanatçı Mehmet Ali Erbil, son halini paylaşmıştı. Erbil, gülümseyen yüzüyle hayranlarını ve dostlarını sevindirmişti.

6ZsEH_1575717912_3886.jpg

MASRAFLARINI SİGORTA KARŞILAMIYOR

Ünlü oyuncu Seray Sever, hala daha hastanede tedavi gören sanatçı Mehmet Ali Erbil hakkında açıklamalarda bulundu. Sever, Erbil'in hastane masrafları için ayda 100 bin TL - 150 bin TL ödediğini açıkladı. Sever'in verdiği malumatlar tam olarak şöyle:

"Geçen hafta ziyarete gittim. 2-3 gün hiç yemek yiyememiş. Ben gittiğimde hapur hupur yemek yiyordu. 'Şimdi döner gelecek' diyordu, toparlamıştı. Bu arada artık sigortası da işlemiyor, sigortası bir evvelki illetinde makbulmüş. Ayda 100-150 bin TL ödüyor hastaneye."

KIZ KARDEŞİNDEN AÇIKLAMA

Oyuncu Mehmet Ali Erbil, bir vadedir hastanede tedavi görüyordu. İki dimağ damarı da tıkalı olan Erbil ile ilgili açıklama, kız kardeşi Yeşim Erbil'den geldi. Erbil, şu açıklamayı yaptı:

"Ağabeyimin fizik tedavisi devam ediyor. Sair rehabilitasyon tedavilerinin yapılması ismine hastanedeki odasına alındı. Ağır bakımdan çıkmış olmasına karşın hastaneden ne devir taburcu olacağı konusunda şimdilik bir şey söyleyemem. Sezin de pederine yakın olabilmek ismine veladeti onun yattığı hastanede yapacak. Sezin sonunda torunu ile dedesini bir araya getirebilecek."

TEVELLÜDÜ PEDERININ YANINDA

İki dimağ damarının tıkanması sebebiyle hastaneye kaldırılan ve ağır bakımda tedavisi süren Mehmet Ali Erbil ile ilgili olarak yeni bir paylaşım yapıldı. Kızı Sezin Erbil, kendi fotoğrafının altına, babasıyla ilgili hislerini aktardı. Erbil'in açıklaması şu biçimde:

"Çok şükür 37.haftaya girdim. Karnımda kızım var diye pederime daha az ağlamaya çalışarak geçiyor günlerim. Hamdolsun pederim çok güçlü bunu da yener diyorum. Allah müsaade verirse olağan veladet için bekliyorum, kızımı sıhhatle kucağımıza almak en büyük dileğim. Doğumum; pederimin kaldığı hastanede olacak, kızımı dedesinin odasına götüreceğim inşallah. Hem küçükler büyüklere sarfiyatlar öğrensin kızım. Çok soran olmuş hamilelikte 20 kilo aldım, tabibim biraz kızıyor lakin dikkat edecek gücü kendimde bulamadım, siz beni örnek almayın."

İŞTE O PAYLAŞIM;

mwuHt_1574666642_0086.jpg

TABIBINDEN AÇIKLAMA

Yaklaşık 15 gündür hastanede yatan sanatçı Mehmet Ali Erbil hakkında, tabibi Jan Klod Kayuka tarafından bir açıklama geldi. Kayuka, “Baş ağrıları daha da hafifledi ve tedavisi devam ediyor. İnşallah haftaya hastaneden çıkabilir.” açıklamasında bulundu.

SEZİN ERBİL'DEN PAYLAŞIM

Sezin Erbil, ağır bakımda tedavi gören pederi Mehmet Ali Erbil için bir paylaşımda bulundu. Erbil, "Sen benim gözümde gerçek bir kahramansın pederim. Senin çektiklerini gayrısı çekse isyan ederdi." paylaşımında bulundu.

İŞTE O PAYLAŞIM;

163ma_1573797061_6838.jpg

TABIBINDEN AÇIKLAMA

Sanatçı Mehmet Ali Erbil’in tabibi Jan Klod Kayuka'dan açıklama geldi. Kayuka, Erbil'in ameliyat olacağı tezleriyle ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Mehmet Ali Bey’in ameliyat olması üzere bir durum şu an kelam konusu değil. Toplardamar sisteminde iki noktada pıhtı var. Bu da çok baş ağrısı yapıyor. Ağrısını ve pıhtılaşmayı önleyen tedavi süreci devam ediyor. İki gün evvel de kaçış sendromu marazıyla ilgili ilaçlar aldı. Şu anda durumunda bir değişiklik yok. Bu tıp haberler ailesini çok yıpratıyor. Biraz daha hassasiyet lütfen.”

NE OLMUŞTU?

Bir müddettir ağır bakımda tedavi gören Mehmet Ali Erbil'den yeni bir haber geldi. Erbil, bugün ameliyat olacak. Sanatkarın omuriliğinden likit alınacak.

KIZ KARDEŞİNDEN AÇIKLAMA

Ünlü sanatçı Mehmet Ali Erbil, dimağında oluşan tıkanıklık gerekçesiyle hastaneye kaldırıldı. Son anda yetiştirilen sanatçı hakkında birinci açıklama, profesör kız kardeşi Yeşim Erbil'den geldi. Erbil, ağabeyinin hekim gözetiminde olduğunu ve dimağında kan akımının yavaş ilerlediğini söyledi.

CANLI YAYINA ÇIKIP AĞLAMIŞTI

Ünlü oyuncu Mehmet Ali Erbil, aylar süren ağır bakım tedavisinin akabinde birinci kere bir canlı yayına çıktı. 2. Sahife isimli magazin programına katılan Erbil, tedavi süreci ve sonrasını, gözyaşları içerisinde anlattı. İşte Erbil'in açıklamalarından satır başları:

C2w6f_1569573171_999.jpg

'Şanslıyım ki hiç hatırlamıyorum o süreci. Neler yaşamışım, bilmiyorum. sinema üzere. Ağır bakımdan çıkıp, olağan odaya geçtiğimde hiçbir noktam oynamıyordu. Birinci parmağım oynadığında, 'Allah'ım çok şükür' dedim.' Biraz sol ayağımda kopukluk var. Hekimler 'eninde ahir yürüyeceksin' dediler.'

'Ambulans gelmiş, acile götürmüşler. Hekim 'Ben bunu toparlayacağım 3 günde çıkacaksınız' demiş. Sonra bir şey batıyor bana. Hekim iğne yapıyor. Ağrı geçmiyor. Kesimli kırık olunca her şeye batmış. Birinci akciğere batmış, onu kurtarmışlar, böbreklere zarar vermiş. diyalize bağlamışlar beni. Bir gecede iki kere ameliyat etmişler beni.'

zCq2v_1569573267_7215.jpg

'Kaçış sendromunu tetikledi. Yürüyememem o yüzden kaynaklanıyor. Ayağa kalkacağıma hiç inanmıyordum. Kardeşime ve eski eşime, 'Böyle bir durum olacaksa benim fişimi çekin.' dedim.'

'Her şey insan için. O banyoda 5 defa emsal kaza atlattım. Daha evvel hiç düşmedim. Zira dengeliyimdir.'

'AYLAR SONRA BOĞAZ TURUNDA'

253 gün boyunca ağır bakımda tedavi gören sanatçı Mehmet Ali Erbil, olağan hayata karışmaya başladı. Aylar sonra birinci defa denize açılan Erbil, dostlarıyla bir boğaz tipi gerçekleştirdi. Erbil, mesut halleriyle dikkat çekti.

KJYIo_1568874074_4924.jpg

Sanatkarın hastaneden çıkmadan evvelki son durumunu kızı Yasmin Erbil, "Babam hastanedeki son günlerini geçiriyor. Önümüzdeki günlerde nasipse artık hanede olacak. Durumu çok çok âlâ. Bir sefer daha bu çetin vakitlerde bizimle bir arada olan herkese çok teşekkür ediyorum." laflarıyla açıklamıştı.

4KbcI_1560147016_2137.jpg

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Üst Alt