Son Konu

Ebru Şallı Uğur Akkuş ile dünyaevine giriyor!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
CauGS_1552380190_4665.jpg

Eski vakitlerin beğenilen modeli Ebru Şallı, bir vadedir birlikte olduğu A&S Yatırım Holding’in kurucu lideri Uğur Akkuş ile dünyaevine giriyor. İşte haberin detayları...

42 yaşındaki eski model ve pilates eğitmeni Ebru Şallı ile ticaret kişisi Uğur Akkuş çifti bu akşam dünyaevine giriyor. Ebru Şallı ile Uğur Akkuş, bu akşam Çırağan Sarayı'nda kıyılacak nikah ile evlenecekler. Düğüne ise ailelerin ve yakın dostlarının katılacağı öğrenildi.

lxQL6_1552380570_1282.jpg

Ebru Şallı magazincilerin "Evlilik ne vakit?" sorusuna "Yakında" yanıtını verirken evlat sorusu ile alakalı ise “Çocukları çok seviyorum, ömür gücümü onlara borçluyum. Vaktim olsa 5 evlat yaparım. Fakat bir kızım olmasını istiyorum" cevabını vermişti.

0SLKv_1552380724_7073.jpg

UĞUR AKKUŞ KİMDİR?

Uğur Akkuşun pederi Mahmut Akkuş, Arap asıllı bir ana ve Türkmen bir pederin oğlu olarak yerküreye geldikten sonra Mardin'e yerleşmiş ve Mardin gizli çarşısında kumaş toptancısı olarak başlamıştır.

Uğur Akkuş, eğitimine Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Idaresi kısmında başlamış fakat Almanya Essen-Duisburg Üniversitesi’nde devam etmek suretiyle üniversite hayatına ara vermiş ve ticarete atılmıştır. A & S Yatırım Holding ’in kurucu lideri Uğur Akkuş, kuşaktan kuşağa gelen ticari malumat birikiminin yetiştirdiği 3. kuşak ticaret kişisidir. İyi kademede İngilizce, Almanca, Fransızca ve Arapça bilmektedir. 

Üst Alt